Horoskop dzienny 16 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 16 czerwca. W czwartek można trochę zwolnić, ale niektórzy będą dopinać ostatnie terminy. Jak potoczy się Twój dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś negocjować i dobijać targu. Ktoś zaproponuje spotkanie w pół drogi i to będzie dobra propozycja, którą warto rozważyć. W efekcie wszyscy będą zadowoleni i Baran i partner w interesach. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki zrozumieją dziś starą zasadę, która mówi o tym, że liczy się przede wszystkim wnętrze. Wygląd zewnętrzny wraz z wiekiem ulega zmianie, ale dusza pozostaje zawsze ta sama. Warto o tym pamiętać, bo jest to prawda stara jak świat. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta marzą o wyprowadzce, chcieć to móc dlatego warto działać. Być może musicie odrobinę zmienić kryteria, być może Wasza wymarzona miejscówka jest odrobinę za miastem? 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje. Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Rak

Raki uciekają od codzienności w pracę. Nadgodziny się mnożą, a problem narasta. Może to już czas na rozmowę z samym sobą, tylko Rak zna rozwiązanie. To najwyższy czas, aby posłuchać intuicji. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy potrafią słowami strzelać jak z karabinu, tymczasem Wasz rozmówca może poczuć się urażony. Trochę więcej empatii, tylko tyle potrzeba, aby zrozumieć drugiego człowieka. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zmienią dziś kierunek na własną ścieżkę. Koniec oglądania się na innych, ktoś ewidentnie realizuje tylko własne cele, Panna musi pomyśleć o sobie i swoich marzeniach wciąż odkładanych na półkę.  

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś szukać celu w życiu, jak to mówią lepiej później niż wcale. Miłość, praca, przyjaciele to trzy filary, które trzymają Was na mocnych nogach. Balans pomoże Wam odnaleźć szczęście

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony mogą się pochwalić ponadprzeciętnymi wynikami. Na koncie macie kilka bardzo dużych sukcesów. To jeszcze bardziej motywuje do ciężkiej pracy i Skorpion już niedługo ma szansę dołączyć do najlepszych z najlepszych. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce nie potrafią postawić się na czyimś miejscu, jest to dla Was zbyt trudne. Problem w tym, że tylko świat oglądany cudzymi oczami pozwala w pełni zrozumieć drugą osobę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce mają wybór, mogą dać komuś drugą szansę, albo odwrócić się na pięcie. To, co czym warto pamiętać to własny spokój, życie w nerwach nie jest nikomu potrzebne do szczęścia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zrozumieją dziś, że świat nie jest przyjaznym miejscem i czasami trzeba ostrzyć pazury. Konflikty nie są w Waszej naturze, ale czasami trzeba upomnieć się o swoje.

Runy - co to jest? Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby skupią się dziś na wewnętrznym spokoju, którego ostatnio trochę Wam brakuje. Czas na praktykę zen i wyeliminowanie wszystkiego, co wrogie. 

Więcej o: