To koniec? Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach. Powodem miała być zdrada

Hiszpańskie media obiegła informacja, że Shakira rozstała się z gwiazdorem Barcelony i swoim wieloletnim parterem Gerardem Pique. Zdaniem zagranicznych dziennikarzy powodem rozstania miała być zdrada, której dopuścił się piłkarz.

Więcej o gwiazdach preczytacie na Gazeta.pl

Shakira i Gerard Pique od 2010 roku byli nierozłączni. Przez jakiś czas ukrywali swój związek, jednak w pewnym momencie było to już trudne do ukrycia, bo paparazzi śledzi każdy ich krok, a oni coraz częściej widywani byli razem. Do tej pory nie brali udziału w żadnym medialnym skandalu. Fani ich uwielbiali. Teraz media obiegła informacja, że Shakira i Gerard Pique się rozstali, a powodem miała być zdrada

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Poznali się przy okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 

Piosenkarka i piłkarz poznali się przy okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które odbywały się RPA. Wówczas Shakira nagrała hit "Waka Waka", który promował całe wydarzenie. To właśnie na planie teledysku poznała się z Gerardem Pique. Wtedy w jednym z wywiadów przyznała, że wcześniej nie interesowała się piłką nożną. - "Nie byłam fanką piłki nożnej, więc nie wiedziałam, kim on jest. Ale kiedy zobaczyłam nagranie, pomyślałam: „Hmm, ten jest całkiem uroczy". I wtedy ktoś postanowił nas przedstawić" - przyznała. 

Para doczekała się dwóch synów 9-letniego Milana i 7-letniego Sashy. W mediach społecznościowych mogliśmy wielokrotnie oglądać ich wspólne rodzinne zdjęcia. 

 

Gerard Pique i Shakira rozstali się? Hiszpańskie media twierdzą, że piłkarz wielokrotnie zdradzał piosenkarkę 

Zaskakująca informacja obiegła hiszpańskie media, że Shakira i Gerard Pique rozstali się po ponad dekadzie związku. Z ich informacji wynika, że piłkarz FC Barcelony miał wielokrotnie zdradzać piosenkarkę. Co więcej, według „El Periodico" Gerard Pique wielokrotnie był widziany, jak wynosił swoje rzeczy z ich wspólnego domu. Hiszpańska gazeta informuje również, że Pique obecnie przebywa na wakacjach z klubowym kolegą Ricardem Puigą. Panowie rzekomo imprezują w Barcelonie, a ich wyjścia miały "wymknąć się spod kontroli". 

Czy medialne doniesienia są prawdą? Być może to tylko chwilowy kryzys, jednak media twierdzą, że Shakira od dłuższego czasu wyraża swój ból i smutek w piosenkach. Na ten moment ani Shakira ani Gerard Pique nie zabrali głosu w tej sprawie. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: