Horoskop dzienny 17 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 17 czerwca. Piątek jest obietnicą wypoczynku lub dobrej zabawy. Jak potoczy się Twój dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś podziwiać efekty swojej pracy, w krótkim czasie udało Wam się naprawdę wiele osiągnąć. Może to dobry czas, aby przyjrzeć się swojej prywatnej stronie i równie mocno zawalczyć o związek? 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki wybiorą się dziś na imprezę, zgrana ekipa sprawi, że nawet bez wehikułu czasu Byk przeniesie się w dawne czasy. To dobra okazja do stworzenia motta dla siebie sprzed dekady. Co chcielibyście przekazać młodszej wersji siebie? 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś sprawdzać różne opcje, gra jest warta świeczki, dlatego warto się postarać. Taka zmiana wyjdzie Wam tylko na dobre, a życie jest od tego, aby spełniać marzenia.  

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Rak

Raki zdecydują się dziś na rozmowę z kimś, kto pomoże Wam nabrać dystansu. Będąc wewnątrz konfliktu, często tracimy możliwość chłodnego osądu. Tymczasem ktoś, kto patrzy z boku, w jednej chwili potrafi celnie ocenić sytuację. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś analizować, co poszło nie tak. Tymczasem może chodzić o Wasze nastawienie, surowe oblicze Lwa nie sprzyja zawieraniu przyjaźni. Może czas złagodzić wizerunek? 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś skupione na swoich celach, podczas gdy inni świętują, Panna właśnie kreśli misterny plan na resztę życia. Dobrze jest robić takie zapiski, to pomoże Wam zwizualizować marzenia. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś tańczyć i bawić się do białego rana. Po miesiącach ciężkiej pracy, teraz przyszedł czas na relaks. Ktoś będzie bardzo Wam się przyglądał i być może odważy się zaprosić Was do tańca. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony będą dziś planować wakacje, ciężka praca za biurkiem właśnie się kończy i teraz czas już na gorący piasek i wielki błękit. Na spontaniczną wycieczkę warto zaprosić Rybę, która jest dla Was idealnym kompanem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś podziwiać kogoś podczas pracy, Wasza delikatna natura potrzebuje odrobinę szlifu i mentoringu. Ludzie sukcesu przede wszystkim pilnują terminów, Strzelec musi się tego nauczyć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce postawią dziś na siebie, cudze głosy nie będą miały znaczenia. Koziorożec dokładnie wie, co musi zrobić. Zawsze warto ufać sobie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś w strefie Zen, zamiast głośnej imprezy wybierzecie domowe zacisze. Ulubiony serial, domowe spa to jest Wasz plan na piątek. 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje.Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zdobędą dziś wielu sprzymierzeńców, jak na dłoni widać, kto ma tutaj rację. Spór, który  spędza Wam sen z powiek od roku, w końcu zakończy się pozytywnie. 

Więcej o: