Większość osób widzi tylko psa. Ukryty jest jeszcze kot. "Godzinę szukałem"

Testy psychologiczne, iluzje optyczne i inne zagadki od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością w sieci. Możemy je znaleźć na stronach internetowych, ale również w social mediach. Na popularnym TikTokowym koncie "HecticNick", które obserwuje prawie 4 mln fanów, autor wrzucił iluzję, którą nie wszystkim udało się rozwiązać.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

W mediach społecznościowych możemy znaleźć setki, jak nie tysiące zagadek, iluzji optycznych i innych ciekawostek, które mają zachęcić nas do wytężenia wzroku i sprawdzenia, czy widzimy rzeczy, których na pierwszy rzut oka nie widać. Niektóre z nich stają się prawdziwymi viralami. Wie o tym doskonale TikToker "HecticNick", którego filmy mają miliony wyświetleń. Na swoim profilu opublikował z pozoru zwykły obrazek, który niektórym internautom sprawił wiele kłopotów. 

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

Większość widzi na zdjęciu tylko psa, ale jest tam jeszcze kot

TikToker w jednym z filmików opublikował obrazek psa. Jak przyznał na samym początku, na pierwszy rzut oka widzimy tylko jego, ale okazuje się, że jest tam ukryty jeszcze kot. - "To nie jest proste, ale dajcie znać czy wam się udało." - powiedział na filmiku. 

Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy, w których internauci zdradzali, czy udało im się znaleźć kota, czy też nie. Niektórzy mówili, że to łatwizna i już po kilku sekundach udało im się dostrzec drugie zwierzę na obrazku, zaś inni głowili się, próbowali przybliżać, oddalać i obracać telefon, a i tak nie udało im się go znaleźć. 

Godzinę mi to zajęło, ale w końcu znalazłem. 
Nic nie widzę. 
Jaki kot? Ja widzę tylko psa. 
Nie znalazłem kota, ale zobaczyłem mysz stojącą na tylnych łapach, patrzącą w górę i modlącą się.
Proste. Od razu zauważyłem. 

- pisali. 

A wam udało się znaleźć na tym obrazku kota? Dajcie nam znać! 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: