Pamiętacie Kaśkę z "M jak miłość"? Grała pierwszą dziewczynę Marka. Co dzisiaj słychać u Eweliny Serafin?

Ewelina Serafin z serialem "M jak miłość" była związana przez 12 lat. Z pewnością pamiętają ją fani pierwszych odcinków popularnej produkcji TVP2. Wcielała się wówczas w rolę Kaśki, czyli pierwszej miłości Marka Mostowiaka. Aktorka wkrótce będzie obchodziła 45. urodziny. Jak zmieniła się przez te lata?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Ewelina Serafin w "M jak miłość" wcielała się w pierwszą dziewczynę Marka, czyli Kasię Kociołek. Serialowa para była ze sobą nawet zaręczona, jednak pojawienie się Hanki wszystko zmieniło. Po 12 latach produkcja zdecydowała ostatecznie o zakończeniu wątku tej postaci w serialu. Jak potoczyła się dalej kariera aktorki?

Kaśka z "M jak miłość" była jej aktorskim debiutem. Później Serafin usunęła się w cień

O karierze aktorskiej Serafin marzyła już od dziecka, o czym wspominała w jednym z wywiadów z WP: 

Kiedy miałam 5 lat, robiłam przedstawienia dla moich ciotek i dla mojej mamy. Przygotowywałam z siostrą i kuzynkami przedstawienia. Opowiadałyśmy jakieś historyjki z bajek, pobierałyśmy opłaty. W szkole zawsze udzielałam się na akademiach, należałam do kółka teatralnego. Wybór zawodu był dla mnie oczywisty. 

Postanowiła zatem zdawać na wydział aktorski PWSFTViT w Łodzi, który ukończyła w 2000 roku. Na swoją pierwszą rolę nie musiała długo czekać. To właśnie angaż do "M jak miłość" okazał się jej debiutem. Jako Kaśka zyskała wówczas ogólnopolską rozpoznawalność. 

Ewelina Serafin (Kaśka) i Kacper Kuszewski (Marek)Ewelina Serafin (Kaśka) i Kacper Kuszewski (Marek) kadr z serialu M jak Miłość/vod.tvp.pl

Po zakończeniu pracy w "M jak miłość" jej kariera nieco zwolniła. Aktorka nigdy nie szukała rozgłosu i zdecydowała poświęcić się przede wszystkim rodzinie. W międzyczasie otrzymywała epizodyczne role w produkcjach tj. "Hotel 52", "O mnie się nie martw" czy "Pierwsza miłość". Od 2020 roku dołączyła natomiast do obsady "Barw szczęścia" jako Sławomira Jezierska. 

To dla mnie kolejne aktorskie wyzwanie. Zgrać osobę starszą niż jestem w rzeczywistości. Sławka dostarcza mnóstwo wrażeń. Jest bardzo bogata, świetnie ubrana. To postać wielowymiarowa, która daje mi spore możliwości na rozwinięcie skrzydeł. Tak wiele się dzieje w życiu mojej bohaterki, że z wielką przyjemnością i zaangażowaniem przygotowuje się w domu do tej do roli. 
 

Ewelina Serafin prywatnie. Gwiazda wkrótce będzie świętowała swoje 45. urodziny 

Serafin podczas wakacji w Brazylii poznała reżysera Andre de la Cruza, z którym związała się w 2000 roku. Para szybko zamieszkała razem w Warszawie oraz wzięła ślub. Niestety ostatecznie małżeństwo nie przetrwało i w 2007 roku zakończyło się rozwodem. Aktorka jak wówczas podkreślała, pozostała jednak z byłym mężem w dobrych relacjach:

Moje małżeństwo było potrzebną lekcją życia. Nie mam jakichś negatywnych wspomnień ze swojego małżeństwa. Rozstaliśmy się z mężem w pokojowej i przyjaznej atmosferze. Do dzisiaj się przyjaźnimy, mogę zadzwonić do niego o każdej porze dnia i nocy, poprosić o radę czy wskazówki. 

Od kilku lat Serafin związana jest z Adamem Goikiem, ale przede wszystkim jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci — Tadeusza i Zosi. 29 czerwca aktorka będzie obchodziła swoje 45. urodziny. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: