Horoskop dzienny 18 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 18 czerwca. Sobota to dzień, który może wiele zmienić. W końcu jest czas na prywatne sprawy. Jak potoczy się Twój dzień? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś szukać szczęścia tam, gdzie go nie ma. Czasami wydaje nam się, że będzie dobrze, tymczasem rzeczywistość bywa zupełnie inna. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki zalegną dziś w łóżku aż do południa. Pod wieczór otrzymacie ciekawą wiadomość, która może dużo zmienić. Byk wpadł komuś w oko i teraz zaczyna się dalsza część tej historii. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś poruszone tym, jak ktoś się zachowa. Warto pamiętać o tym, że chociaż nie możemy kontrolować czyjegoś zachowania to mamy pełną kontrolę nad własną reakcją. 

Krzyż celtycki - dowiedz się, co symbolizuje. Krzyż celtycki - łączy nas ze wszechświatem i odpędza problemy? [Symbolika i pochodzenie]

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś analizować wskazówki, które ktoś Wam przekazał. Nowy kierunek pomoże wprowadzić nową jakość, to duża szansa, której nie można przegapić. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew zdobędzie się dziś na telefon, do kogoś z kim aktualnie relacje nie układają się po Waszej myśli. Może to właśnie dziś uda Wam się zakopać wojenny topór. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś skupione na sobie i swoim hobby. Biada temu, kto zechce Wam przeszkodzić i odebrać cenne chwile. Czasami warto stawiać granice i postawić na zdrowy dystans. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zechcą dziś zostać w łóżku, ale już około południa przyjaciele wyciągną Was na lunch. Ktoś zaproponuje spontaniczną wycieczkę za miasto i to będzie najlepsza opcja z możliwych. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony zdobędą dziś nową umiejętność, która już niedługo Wam się przyda. Ktoś zechce Was sprawdzić, ale Skorpion będzie gotowy. Ćwiczenie czyni mistrza. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce lubią sobie pomilczeć, tymczasem partner potrzebuje uwagi. Warto poruszyć tego typu kwestie, bo wzajemne oczekiwania są bardzo ważne. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś pełne nadziei na lepsze jutro. Ktoś, kto od dawna mieszka w Waszym sercu w końcu zdecyduje się na pierwszy krok w stronę Koziorożca. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki wybiorą się dziś w podróż. Być może po drodze spotkacie kogoś, kto odmieni Wasze życie i sprawi, że Wodnik w końcu dowie się, co tak naprawdę oznacza prawdziwe uczucie. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić? Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś spędzać czas na spokojnie bez zbędnego pośpiechu. Taka odmiana dobrze Wam zrobi i pozwoli naładować baterie. 

Więcej o: