Wydaj 10 zł, by przyśpieszyć wzrost brwi. Banalnie prosty domowy sposób

Jak zagęścić brwi i sprawić, by włoski rosły szybciej? Z pomocą przychodzi produkt, którego cena z reguły nie przekracza 10 złotych. Podpowiadamy, jak go stosować i jakich efektów możemy się spodziewać.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi?

Brwi dosyć często przez nieumiejętną regulację tracą one swój dobry kształt. Co w takiej sytuacji możemy zrobić? Jeden z najpopularniejszych sposobów zakłada skorzystanie z cennych właściwości oleju rycynowego. Jest to tani produkt, który kupicie w większości aptek i drogerii. Warto więc sprawdzić, czy zadziała w naszym przypadku.

Wydaj 10 zł, by przyśpieszyć wzrost brwi

Olej rycynowy to naturalny środek o wyjątkowych właściwościach, a jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Jest substancją bezbarwną lub o żółtawym zabarwieniu, wyróżniającą się gęstą konsystencją.

Jak stosować taki olej w pielęgnacji brwi? Produkt aplikuj codziennie wieczorem (po zmyciu makijażu) bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się patyczkiem do uszu lub cienkim pędzelkiem. Efekty takiej pielęgnacji pojawiają się zazwyczaj po 2-3 tygodniach.

Jak zagęścić brwi? Przydatne produkty

Jeśli ten sposób nie sprawdzi się w twoim przypadku, warto dać szansę któremuś z dostępnych na rynku kosmetyków. Obecnie znajdziemy wiele preparatów, których zadaniem jest przyśpieszenie wzrostu brwi i ich wzmocnienie. Oto kilka produktów, które cieszą się popularnością w ostatnim czasie:

  • Delia Cosmetics, serum przyspieszające wzrost do brwi i rzęs (cena: około 15 złotych);
  • Long 4 Lashes, serum do brwi (cena: około 70 złotych);
  • L'biotica, aktywne serum do brwi i rzęs (cena: około 30 złotych).

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: