Dziergane bikini Izabelli Krzan to hit! Jest idealne na lato. Podobne w Zalando i Top Secret

Izabella Krzan postanowiła podzielić się na Instagramie interesujących nagraniem. Widzimy na nim modelkę w różnych ujęciach i w obłędnej górze od bikini. Dlaczego zachwyciła nas tak bardzo? Ponieważ została ona wyszydełkowana. Podobne modele jednak udało nam się znaleźć w sklepach Zalando i Top Secret.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Izabella Krzan to polska modelka oraz Miss Polonia 2016. Dla tych, którzy znają ją mniej, informujemy, że zobaczyć mogli ją w roli prowadzącej Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem, a także "Koło Fortuny". Na udostępnionym przez nią ostatnio filmiku na Instagramie mogliśmy zobaczyć ją w nieziemskiej dzierganej górze od bikini. Podobne modele znaleźliśmy w sklepach Zalando i Top Secret.

Zobacz wideo Dziergane bikini Izabelli Krzan to hit! Jest idealny na lato

Dziergane bikini Izabeli Krzan to hit! Jest idealne na lato

Na Instagramie Izabelli Krzan pojawił się ostatnio ciekawy filmik, który umieszczony został powyżej w tym artykule. Widzimy na nim modelkę i jej partnera w różnych ujęciach na wsi. Co jednak przyciągnęło naszą uwagę to jej dziergana góra od bikini. Jest koloru żółto-pomarańczowego i jak dowiadujemy się z wcześniejszego jej wpisu zostało udziergane przez jej mamę Bożenę Krzan. Do zestawu dołączona była również samodzielnie zrobiona czapka. Fani licznie komentują zarówno nagranie jak i wpis:

Bardzo ładnie
Pięknie wyglądasz Izuś
Jesteś zjawiskowa
WoW
 

Zalando: dziargana góra od bikini. Ten model jest pełen barw

W związku, z tym że góry od bikini identycznej jak ma Izabella nie kupimy w sklepie, postanowiliśmy poszukać podobnych. Jeden model zlokalizowaliśmy w sklepie Zalando. Jest on marki Mango i posiada obszycia w kolorze różowym a wypełnienie miseczki to naprzemiennie kolory brązowy, limonkowy i różowy. Cena za tę górę od bikini wynosi 99,99 zł.

Zalando: dziargana góra od bikini. Ten model jest pełen barwZalando: dziargana góra od bikini. Ten model jest pełen barw Zalando

Top Secret: góra od bikini w wyprzedażowej cenie. Kupisz ją już od 69,99 zł

W sklepie Top Secret również zauważyliśmy ciekawy model bikini. Wykonany został z czarnej koronki pokrywającej powierzchnię miseczki. Wiązania zastosowane zostały przy szyi jak i na plecach. Góra od tego kostiumu kąpielowego kosztuje aktualnie 69,99 zł.

Top Secret: góra od bikini w wyprzedażowej cenie. Kupisz ją już od 69,99 złTop Secret: góra od bikini w wyprzedażowej cenie. Kupisz ją już od 69,99 zł Top Secret

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: