Ubrała się na wesele w białą koronkową suknię. "Bez skrupułów oblałabym ją czerwonym winem "

Angielskie media opisały historię, która pojawiła się na popularnym serwisie "Reddit". Dowiadujemy się z niej, że pewna kobieta była zaproszona na wesele, ale suknia, którą tego dnia wybrała, zdecydowanie nie była dostosowana do sytuacji. Internauci są zażenowani.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie, szczególnie dla państwa młodych. Od zawsze mówi się, że kolorem, który jest zarezerwowany tylko dla panny młodej, jest biały. Wyjątkiem mogą być sytuacje, gdy na weselu obowiązuje dress code i np. kolorem przewodnim jest wcześniej wspomniany biały. W tej historii jednak chyba nie było o tym mowy, bo inni goście mają stylizacje w innych odcieniach. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Założyła na wesele białą, koronkową suknię. Internauci są oburzeni

Na zdjęciu, które zostało opublikowane na portalu "The Sun" widzimy, że jedna z zaproszonych kobiet miała na sobie długą, koronkową suknię z głębokim dekoltem i rozcięciem. Nie da się ukryć, że na pierwszy rzut oka wygląda jak suknia ślubna. Użytkownicy mediów społecznościowych okrzyknęli ją "tandetną", a niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że gdyby znaleźli się w podobnej sytuacji, to bez wahania oblaliby ją czerwonym winem.

Kobieta założyła na wesele białą koronkową suknięKobieta założyła na wesele białą koronkową suknię fot. screen 'The Sun'

Pan młody bez pytania zwrócił suknię ślubną swojej narzeczonej. Przegiął swoją sugestią? (zdjęcie ilustracyjne) Pan młody bez pytania zwrócił suknię ślubną swojej narzeczonej. "Byłam zszokowana"

W sieci pojawiły się opinie, że zaproszona kobieta zupełnie zlekceważyła pannę młodą i myślała tylko o sobie, nie zważając na to, że jej kreacja może po prostu sprawić jej przykrość. 

Mam nadzieję, że suknia panny młodej znokautowała tę kreację i wszyscy zauważyli, jak źle wyglądała ta kobieta.
To po prostu suknia ślubna, nikt nie nosi takiej sukni poza panną młodą.
Oblałabym ją czerwonym winem bez skrupułów. 
Brakuje jej tylko welonu.

- pisali w komentarzach.

Ktoś inny zwrócił uwagę na to, że jeśli kobieta wybrałaby białą suknię koktajlową, to może nie wywołałaby takiego zamieszania, jednak w sytuacji gdzie jej kreacja wygląda, jak suknia ślubna jest to już przesada. 

A wy co myślicie? Czy zaproszona kobieta przesadziła?

Panna młoda zdębiała gdy zobaczyła sukienkę mamy. 'Nie zgodziłabym się na to' Panna młoda zdębiała gdy zobaczyła sukienkę mamy. "Nie zgodziłabym się na to"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: