Banalny sposób na idealnie czysty zlew? Ten trik to hit! "Nic nie śmierdzi"

Każdy chciałby mieć porządek w domu. Ale ze sprzątaniem jesteśmy zwykle na bakier. Mamy problem z regularnością, sprzątamy niedokładnie. Warto znać więc triki na szybkie sprzątanie, które jest przy tym efektywne! Sprytnym sposobem na czysty zlew podzieliła się z użytkownikami Tik Toka @pativ.pl.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Czystość w kuchni to wyzwanie

Utrzymanie czystości w kuchni bywa trudnym zadaniem. Szczególnie jeśli dużo gotujemy, mamy rodzinę, która często w kuchni przebywa i… rzadko sprząta. Okruszki zalegają na blacie, zmywarka jest wiecznie niezapakowana, a zlew wygląda jak po wybuchu bomby. Dobrze to znacie, prawda? Sposobem na czysty zlew podzieliła się tiktokerka patitv_pl.

Banalnie prosty sposób na czysty zlew

Tiktokerka patitv_pl pokazała trik na czyszczenie zlewu, który stał się hitem. Do wyczyszczenia zlewu wykorzystała tylko olej i bawełnianą szmatkę.

Dziewczyny nie wpadła na to sama, zaznaczyła, że sposób poznała na amerykańskim profilu na Instagramie. Zaintrygowała ją ta metoda i postanowiła wypróbować we własnym domu. Efekty przeszły jej najśmielsze oczekiwania. Zobaczcie sami.

Mokry zlew wycieram do zupełnie sucha. A następnie biorę dowolny olej lub oliwę. Wylewam odrobinę i wycieram w zlew bawełnianą szmatką. Naprawdę, nie trzeba się bać! Nic nie śmierdzi, a efekt wow utrzymuje się nawet 10 dni

— wyjaśniła tiktokerka.

Co myślicie o takim sposobie? Wypróbujecie go w domu?

Więcej o: