Tylko procent ludzi widzi na obrazku drugie zwierzę. "Chyba sobie żartujesz"

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych mamy prawdziwy wysyp testów psychologicznych, zagadek czy iluzji optycznych. Internauci chętnie sprawdzają się w tego typu zadaniach. Sprawdźcie, czy uda wam się rozwiązać tą, którą opisujemy w tym artykule.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Kiedyś, kiedy nie było social mediów, a nawet internetu wiele osób rozwiązywało krzyżówki czy inne tego typu zadania. Teraz coraz częściej szukamy zagadek psychologicznych, czy iluzji optycznych. Kopalnią inspiracji są social media, w tym TikTok, gdzie niektóre profile specjalizują się w tego typu zadaniach. "HecticNick" regularnie do sieci wrzuca takie nagrania, a jego fani je uwielbiają. Świadczyć o tym może chociażby ilość wyświetleń, która łącznie na jego profilu sięga prawie 140 mln.

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

Tylko procent ludzi widzi na tym obrazku drugie zwierze 

Na Instagramie TikTokerka pojawiła się kolejna iluzja. Tym razem na pierwszy rzut oka na obrazku widzimy tylko delfina. Okazuje się, że ukryte jest na nim również drugie zwierzę. Jak podkreśla autor nagrania - "Tylko procent ludzi na obrazku widzi drugie zwierzę". Mężczyzna podpowiada jednak jak sobie pomóc, by je odnaleźć.

Okazuje się, że by dostrzec drugie zwierzę, wystarczy obrócić telefon do góry nogami. Dzięki temu trikowi na ekranie ukaże nam się ptak trzymający rybę. 

Internauci w kwestii tego obrazka są podzieleni

Niektórzy z internautów, którzy próbowali rozwiązać iluzję, przyznają w komentarzach, że nie widzą dwóch, a zdecydowanie więcej zwierząt na obrazku. - "Ptak, papuga, ryba, delfin" - wymienia jeden z nich.

Delfin, ptak i ryba. 
Właściwie, to widzę 18 zwierząt. 

- dodali inni. 

A wam ile zwierząt udało się znaleźć na tym obrazku?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: