Pamiętacie Milagros z serialu "Zbuntowany anioł"? Natalia Oreiro ma teraz 45 lat i jest nie do poznania

W Polsce Natalia Oreiro popularność zyskała głównie rolą Mili w argentyńskiej telenoweli "Zbuntowany anioł". Od ostatniego odcinka minęło kilkanaście lat, ale wciąż można znaleźć wielu fanów tej kultowej wówczas produkcji. 19 maja serialowa Milagros obchodziła swoje 45 urodziny. Jak się zmieniła?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro. Pokaże go Netflix

Kariera urugwajskiej aktorki nabrała niezwykłego tempa po występie w produkcji "Zbuntowany anioł". Serial ten okazał się prawdziwym hitem nie tylko w naszym kraju. Jak zmieniła się przez te lata Natalia Oreiro? Pod jednym z najnowszych zdjęć gwiazdy nie zabrakło porównań do... Jennifer Lopez. 

Rola Milagros w serialu "Zbuntowany anioł" była przełomem w karierze Oreiro

Natalia Oreiro urodziła się w 1977 roku w Montevideo w Urugwaju. Już jako mała dziewczynka marzyła o karierze aktorskiej. Można powiedzieć, że swój debiut telewizyjny zaliczyła już w wieku 12 lat. Wówczas zaczęła bowiem występować w reklamach znanych marek. 

Przełomem okazał się jednak rok 1998. Wtedy właśnie otrzymała angaż do serialu "Zbuntowany anioł", w którym zagrała u boku Facundo Arany. Wcieliła się w rolę Milagros. Dziewczyna, która całe dzieciństwo spędziła w sierocińcu, zostaje zatrudniona jako służąca w rezydencji rodziny Di Carlo. Tam poznaje miłość swojego życia Ivo, jednak jej nieokiełznany charakter oraz tajemnice, które odkrywa, sprawiają, że musi pokonać wiele przeciwności losu. Serial liczący 280 odcinków, w Polsce był emitowany na Polsacie w latach 2000-2001. Później ponownie widzowie mogli go obejrzeć w roku 2013 i 2021 na stacji TV Puls.

Oreiro za tę rolę otrzymała w 1999 roku nominację do nagrody Martin Fierro, a w styczniu 2000 roku nagrodę za "osobowość roku" od stacji E! Entertainment Television Latino. 

Równie dużym zainteresowaniem cieszył się debiutancki album "Natalia Oreiro", na którym znalazła się znana z serialu piosenka "Cambio Dolor". Aktorka była także gwiazdą "Kachorra to ja", czy "Jesteś moim życiem". Seriale te również były emitowane w telewizji Polsat. 

Jak dziś wygląda Natalia Oreiro? Gwiazda jest nie do poznania

Aktorka i piosenkarka jest wciąż bardzo aktywna zawodowo. Jej profil na Instagramie śledzi 1,3 mln osób. Niedawno Oreiro dołączyła jako jurorka do programu "La Voz Uruguay", czyli urugwajskiego odpowiednika programu "The Voice of Poland". W związku z tym postanowiła podzielić się zdjęciem z planu show. Jej fani nie kryli zachwytu. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że gwiazda wygląda jak Jennifer Lopez. 

 

Prywatnie aktorka od 2001 r. jest żoną Ricardo Mollo, a od 2012 roku także mamą Merlina. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: