Pamiętacie Patrycję z serialu "Sąsiedzi"? Małgorzata Lewińska ma dziś 51 lat. Wiemy, co u niej słychać

Małgorzata Lewińska wraz z Michałem Milowiczem kilkanaście lat temu tworzyła jeden z najbardziej przebojowych duetów wśród aktorów. Widzowie w całej Polsce mogli śledzić losy słynnych "Sąsiadów". Był to sitcom emitowany w TVP, który skradł serca wielu osób. Aktorka z czasem zniknęła z show-biznesu. Co u niej słychać?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorka przez lata pojawiała się w wielu produkcjach filmowych. Małgorzata Lewińska znana jest przede wszystkim z takich seriali jak "Lokatorzy" czy "Sąsiedzi". Występowała tam przez ponad 9 lat. Dzisiaj często kojarzymy ją z roli Patrycji Cwał-Wiśniewskiej. W ostatnich latach pojawiła się również w popularnym serialu "M jak miłość". 

Zobacz wideo "Night Sky". Serial z Piotrem Adamczykiem podbija Amazon Prime Video

Małgorzata Lewińska ma ciekawe życie rodzinne. Jest mamą czwórki pociech

Aktorka znana jest widzom przede wszystkim z ról w serialach komediowych. Z biegiem czasu Małgorzata lewińska wycofała się życia w show-biznesie. Nie zrezygnowała jednak z kariery zawodowej, którą kontynuuje do dzisiaj. Prywatnie aktorka spełnia się również w roli matki. Ma czwórkę dzieci. Dwóch młodszych synów bliźniaków oraz dwie dorosłe już córki. Lewińska ma obecnie 51 lat i sporadycznie dzieli się momentami z życia rodzinnego w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć kilka zdjęć z prywatnego archiwum aktorki. Gwiazda była żoną poety Krzysztofa Feusette, zaś obecnie związana jest z fotografem Bartoszem Mireckim. Jedna z jej córek została wokalistką, a aktorka wspiera ją w dalszym rozwoju.

Małgorzata Lewińska. Jak dzisiaj wygląda jej kariera?

Dzisiaj aktorka spełnia podczas nagrywania audiobooków, gdzie użycza swojego głosu. Efekty jej pracy można usłyszeć w audio serialu „Dublerka". Aktorka występowała tam u boku Anny Dereszowskiej, Marii Seweryn oraz Pauliny Holtz. Jak sama gwiazda wspominała w wywiadach, macierzyństwo nie miało większego wpływu na dalsze losy jej kariery.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR] 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: