Wydała 650 zł za noc w hotelu nad polskim morzem. Nie tego się spodziewała. "Jakiś żart"

Tiktokerka "Aga Testuje" podczas wizyty w Sopocie zatrzymała się w jednym z lepszych hoteli, gdzie za dobę zapłaciła 650 zł. Jak sama przyznała, jest to jeden z jej ulubionych, jednak tym razem zawiodła się pobytem. Internauci oburzeni tym, co usłyszeli. - Za taką cenę to nie do wybaczenia - komentują.

Więcej tematów z TikToka znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Konturowanie nosa za pomocą widelca? Sprawdzamy trik z TikToka

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam krótkimi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Niektóre osoby chętnie dzielą się również historiami ze swojego życia, a nawet przeprowadzają testy, dzieląc się później swoimi spostrzeżeniami. 

"650 zł za dobę w Sopocie bez ciepłej wody"

Prowadząca na TikToku profil pod nazwą @agatestuje przy okazji pobytu w Sopocie postanowiła zatrzymać się w jednym z luksusowych hoteli. Jednak nie tego spodziewała się, płacąc za dobę 650 zł. Okazało się bowiem, że w pokoju był problem z ciepłą wodą. - Sopocki hotel za 650 zł za dobę bez ciepłej wody rano i wieczorem. Co o tym sądzicie? No ja potrafię wybaczyć naprawdę wiele, ale brak ciepłej wody rano i wieczorem to jest jakiś kosmos. A tłumaczenie, że trzeba odczekać trochę jakoś mnie nie przekonuje, bo czekałam trochę. Ale w końcu było mi żal i środowiska i wody, więc umyłam włosy w umywalce - powiedziała Aga Testuje na udostępnionym nagraniu. - Dlaczego w umywalce była ciepła woda, a pod prysznicem już nie? Kto wie? - dodała tiktokerka na wideo.

Tiktokerka na udostępnionym nagraniu zaznaczyła jednocześnie, że lubi ten hotel za basen na dachu, duży wybór na śniadaniu oraz bliskość morza. - Lubicie hotel hotel? To jeden z moich ulubionych, dlatego :( - podsumowała w opisie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Ja bym żądała obniżenia rachunku
Byłam jakiś miesiąc temu na meetingu służbowym i było to samo
Basen rekompensuje
Zwrot pieniędzy albo zadośćuczynienie
Czasem niestety tak jest, sporo hoteli odwiedzam...
Niee! Za taką cenę to nie do wybaczenia
Byłem tam, nie było takiego problemu
Co za wstyd!

- czytamy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: