Skrytykowana w sieci za sukienkę, którą założyła na wesele. "Obraza dla panny młodej"

Temat wyboru sukienki na wesele wzbudza kontrowersje. Wiele osób wyczulonych jest nie tylko na kolor czarny oraz biały, lecz także na strojniejsze kreacje. Ostatnio za swój wybór skrytykowana została Eliza Trybała. - Gdyby znajoma ubrała suknię ślubną na mój ślub, to byłaby nasza ostatnia wspólna impreza - komentują internautki na Instagramie.

Więcej tematów ślubnych znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

Temat tego, co powinno się zakładać będąc gościem weselnym, a czego absolutnie nie, nadal bywa źródłem wielu dyskusji. W Polsce szczególne kontrowersje wywołują dwa kolory (czarny oraz biały), a także strojne czy koronkowe kreacje, które przypominają te wybierane zwykle przez panny młode.

Eliza Trybała podzieliła internautki weselną kreacją: "Na ślub nieodpowiednia"

Ostatnio za wybór sukienki ślubnej skrytykowana została Eliza Trybała, która podzieliła się na Instagramie kilkoma kadrami z uroczystości, na której była ostatnio gościem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek. Część była zachwycona jej wyglądem, inne natomiast skrytykowały wybór kreacji:

Gdyby znajoma ubrała suknię ślubną na mój ślub, to byłaby nasza ostatnia wspólna impreza. Wg mnie to bardzo nie halo przychodzić w ecru albo bieli na ślub kogoś innego. Jesteś gwiazdą (przepiękną) na co dzień więc w dniu należącym do innej laski, mogłabyś odpuścić
Sukienka niesamowita:)
Nawet nie chodzi o kolor tej sukienki, ale ona po prostu jako całość wyglada jak ślubna, nawet jak Panna młoda okazała się spoko i nic nie mówi to sama powinnaś zachować trochę klasy
Piękna suknia, super wyglądałaś!
Sukienka bardzo ładna, ale zupełnie nie pasuje do okazji
Ślicznie wyglądacie, a Ty jak księżniczka dobrze że macie z koleżankami dystans do takich rzeczy, w dzisiejszych czasach to rzadkość
Sukienka na ślub nieodpowiednia. Obraza dla Pani młodej

- czytamy w komentarzach.

- To w takim razie Panna Młoda musiałaby się obrazić na połowę kobiet na swoim ślubie, które miały białe sukienki, aleee Panna Młoda jest naszą koleżanką, która oświadczyła od samego początku, że każda z nas może się ubrać jak chce i nie widzi totalnie żadnego problemu jakikolwiek ma mieć sukienka kolor/krój itd. Wczoraj udostępniałam jej komentarz na ten temat na Story, ale Wy o tym nie wiecie, a już dyskusja się nie potrzebnie tworzy i do tego wnioski z d*py, jak to bardzo jest pewnie na mnie obrażona, ale tego nie mówi - napisała Eliza Trybała w odpowiedzi na komentarze.

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat wyboru takich sukienek? Jesteście na tak, czy raczej na nie? Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: