Kosztuje mniej niż 3 zł i działa lepiej niż tusz do rzęs. Ten trik podbija TikToka

Okazuje się, że nie zawsze by podkręcić rzęsy, potrzebujemy do tego mascary. Jedna z użytkowniczek TikToka zaprezentowała w sieci prosty trik z użyciem wazeliny, który maksymalnie podkreśli wasze spojrzenie.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Idealnie wytuszowane rzęsy podkreślają nasze spojrzenie. Ten produkt większość kobiet ma w swojej kosmetyczce. Dzięki niemu możemy wydłużyć, pogrubić i nadać głębi koloru naszym rzęsom. Bez maskary makijaż wydaje się nieskończony. Problem pojawia się w momencie, gdy tusz do rzęs nam się skończy lub zapomnimy go ze sobą zabrać np. na wakacje. Jak w tym wypadku sobie z tym poradzić? Jedna z TikTokerek pokazała swój trik.

Zobacz wideo Problemy z maskarą? Mamy patenty na plamy z tuszu

Czym zastąpić tusz do rzęs? Wypróbuj wazelinę 

Okazuje się, że tusz do rzęs można zastąpić wazeliną, która może mieć naprawdę wiele zastosowań. Przekonała się o tym TikTokerka kryjąca się w sieci pod nazwą "Brighattas". 

Jeżeli nie używasz wazeliny do pielęgnacji swoich rzęs, robisz sobie krzywdę. 

- wyznała już na samym początku dziewczyna. 

Kilka chwil później TikTokerka zaprezentowała jak podkręcić rzęsy za pomocą wazeliny. Wystarczy nałożyć odrobinę produktu tuż przy linii rzęs i delikatnie je rozprowadzić. Następnie za pomocą zalotki podkręcić rzęsy. Efekt jest naprawdę zachwycający. 

Internauci są zachwyceni trikiem TikTokerki 

Nie tylko dziewczyna, ale również jej obserwatorki są zachwycone efektem, który można uzyskać, wykorzystując wazelinę do podkręcenia rzęs. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. 

W życiu bym nie powiedziała, że nie masz tuszu do rzęs! 
Zaczęłam to robić kilka tygodni temu, moje rzęsy znacznie się wydłużają i podkręcają. 
To prawda, trzyma się cały dzień.

- czytamy. 

Różne zastosowane wazeliny 

Wazelina kosmetyczna świetnie sprawdzi się do natłuszczania wysuszonych miejsc na skórze takich jak kolana czy łokcie. Jeśli chcemy, by nasze perfumy pachniały jeszcze intensywniej, wystarczy że nałożymy odrobinę produktu w miejsce za uchem i skropimy perfumami. Ten trik sprawi, że będą utrzymywały się znacznie dłużej. Ponadto możemy wykorzystać ją także do zabezpieczenia i ochrony świeżego tatuażu. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: