Sześć powodów, dla których tak łatwo tracimy głowę dla Bliźniąt

Bliźnięta to wyjątkowy znak zodiaku. Osoby urodzone między 23 maja a 21 czerwca bez problemu rozkochują w sobie innych. Wiele im wybaczamy, na przywary patrzymy wyrozumiale. Dlaczego? Dlaczego tak łatwo tracimy dla Bliźniąt głowę?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Uprzejma łagodność

Bliźnięta są chodzącą łagodnością. Jest w tym coś nadzwyczajnego. Rzadko się unoszą, nie krzyczą. Są łagodne jak baranki. A przy tym nie dają sobie wejść na głowę. Zjawiają się zawsze w momencie, gdy potrzebujemy ich najbardziej.

Rozsądna uległość

Osoby urodzone między 23 maja a 21 czerwca cechuje także uległość. Przystają na nasze propozycje bez mrugnięcia okiem. Zgadzają się niemal na wszystko. I właśnie to „niemal" jest kluczowe. Nie dadzą sobie bowiem wejść na głowę. Wiedzą, kiedy muszą powiedzieć „nie". Jednak w codziennych sprawach, dostosowują się do naszych pomysłów.

Niesamowita towarzyskość

Bliźnięta to niezwykle towarzyskie osoby. Prowadzą dom otwarty, lubią przyjmować gości. Nie mają problemów ze znajomymi wpadającymi o 23 i są gotowe na spontaniczne imprezy do białego rana.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Troskliwość

Troska Bliźniąt wynika z ich chęci dbania o drugą osobę. Dlatego tak często pracują one jako pielęgniarki czy nauczycielki. Lubią się przytulać, trzymać za rękę.

Rodzinność

Rodzina jest najważniejsza. Rodzina dla Bliźniąt stanowi podstawę. Bez niej nie wyobrażają sobie życia. Lubią celebrować wszystkie okazje i nie mają nic przeciwko, gdy my… nie chcemy.

Elastyczność i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Bliźnięta radzą sobie w każdej sytuacji. Nawet tej najtrudniejszej. Nie przejmują się nawet gdy znajdą się w najgorszym położeniu. Po prostu dostosowują się. Są elastyczne i wymyślają kolejne rozwiązania.

Więcej o: