Ma 24 lata, 22 dzieci i 16 opiekunek. To jednak nie koniec! Chce mieć setkę pociech

24-letnia Kristina Ozturk przyznaje, że od kiedy pamięta marzyła o dużej rodzinie. Obecnie kobieta oraz jej mąż, 57-letni biznesem z Turcji, dzięki pomocy surogatek są rodzicami 22 pociech. Kristina nie zamierza jednak na tym poprzestać. Jej marzeniem jest bowiem setka dzieci. Często musi jednak mierzyć się z krytyką.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

24-letnia Kristina Ozturk jest żoną 57-letniego tureckiego magnata i właściciela holdingu Metro Group of Companies. O ich rodzinie głośno zrobiło się w mediach społecznościowych za sprawą licznej gromadki dzieci, na którą się zdecydowali. Kristina podobno od zawsze marzyła o dużej rodzinie, a pierwsze dziecko urodziła mając 17 lat. Jak wyznała, wraz z mężem chcieliby mieć najliczniejszą rodzinę świecie. Początkowo małżeństwo zamierzało mieć jedno dziecko każdego roku, jednak ostatecznie zdecydowali się na skorzystanie z pomocy surogatek

Marzy o 100 dzieci. W sieci mierzy się z krytyką

Choć 24-latka bardzo zaangażowana jest w wychowywanie swoich dzieci, przy tak wielu maluchach, zdecydowała się zatrudnić pomoc. Korzysta z pomocy 16 opiekunek, które mieszkają z nimi w ich willi. Opiekunki pomagające 24-letniej mamie w opiece nad maluchami, są podobno zobligowane do prowadzenia dzienniczków, w których regularnie raportują szczegóły z danego dnia - m.in. co zjadło dane dziecko lub ile razy korzystało z toalety. 

 

Kristina swoim życiem dzieli się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi aktualnie ponad 223 tys. osób. Okazuje się, że mimo wielu pozytywnych komentarzy, 24-latka często musi mierzyć się także z krytyką internautek oraz internautów. Ich komentarze dotyczą głównie dużej liczby dzieci. Kobieta stara się jednak nie przejmować przykrymi uwagami i otwarcie przyznaje, że gromadka 22 pociech to wcale nie koniec, gdyż jej marzeniem jest bycie mamą 100 dzieci.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: