Te znaki zodiaku są najczulsze. Troszczą się o bliskich jak nikt inny i chętnie okazują miłość

Te trzy znaki zodiaku mają wyjątkową cechę. Są bardzo czułe, serdeczne i współczujące. Opiekują się najbliższymi i chętnie okazują miłość drugiej połówce. Warto je spotkać na swojej drodze, ponieważ to wspaniali przyjaciele, przyjaciółki, partnerki i partnerzy.

Czułość to pożądana cecha, szczególnie w związkach. Wiąże się ze szczególnym okazywaniem emocji, względem drugiego człowieka. Poznaj trzy znaki zodiaku, które są emocjonalne i skore do pomocy, zarówno w relacjach romantycznych, jak i rodzinnych czy przyjacielskich. Są wrażliwe i dobre.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Strzelec, chociaż nieco skryty jest bardzo czuły. Troszczy się o najbliższych najmocniej

Strzelec z pozoru jest zamknięty w sobie. Rzadko mówi o emocjach i zazwyczaj rozprawia się ze swoimi problemami w pojedynkę. W relacji z ludźmi zaś jest bardzo uczuciowy i wrażliwy. Umie okazać wsparcie i troskę nawet samą obecnością. Milczenie w jego towarzystwie nie jest krępujące, a on z chęcią okazuje miłość drobnymi gestami. Przykryje kocem, przyniesie herbatę, albo otoczy ramieniem.

Agnieszka Włodarczyk Nowa sukienka Agnieszki Włodarczyk jest idealna na wesele!

Ryby są najczulszymi znakami zodiaku, choć mają i "mroczną" stronę

Ryby to bardzo emocjonalny znak zodiaku, często uważany za "płaczliwy". Wyrażają swoje emocje na tyle mocno, że można niemal czytać z nich, jak z otwartej księgi. Ma to swoje dobre i złe strony. Kiedy angażują się w relację, robią to na 100 procent. Okazują czułość i miłość tak, jakby świat miał skończyć się jutro. Niestety, czułość może nagle przerodzić się w gniew. Warto wtedy pamiętać ten dobry czas i wybaczyć.

te znaki zodiaku lubią zmiany Te znaki zodiaku lubią zmiany. Są niecierpliwe i gotowe na nowe wyzwania

Najczulsze Bliźnięta, ale wtedy kiedy same tego zechcą

Bliźnięta są czułe, ale zachowawcze. Nie przytulają się do "byle kogo" i "byle kiedy". Jeśli okazują uczucia to tylko w gronie najbliższych im osób. Jeśli zakochają się "na poważnie" stają się czułe i opiekuńcze. Nie wstydzą się pokazywać słabości, nie ukrywają, kiedy są nie w humorze. Chętnie opiekują się drugą osobą, co ma też wyraz w relacjach rodzinnych. Są idealnymi partnerami dla wybuchowych charakterów.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: