Najbardziej wytatuowana Polka pokazała, jak wyglądała przed tatuażami

Adrianna Eisenbach znana z programu "Królowe życia" ma aż 96,05 proc. ciała pokrytego tatuażami. To czyni ją najbardziej wytatuowaną kobietą w Polsce. Jak wyglądała przed pokryciem niemal całego ciała tatuażami? 52-latka pochwaliła się zdjęciami z przeszłości.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Tatuaże dopiero po rozwodzie

Adrianna Eisenbach tatuaże uwielbiała zawsze. Jednak mąż zabraniał jej ozdabiać ciała w ten sposób. Gdy się rozwiodła, tatuaż zrobiła od razu. Miała wtedy 48 lat. Cztery lata później jest już wytatuowana od stóp do głów.

Podczas rozmowy z fanami na Instagramie stwierdziła, że nigdy nie usunęłaby żadnego z tatuaży.

Nigdy bym tego nie zrobiła. Ja się wytatuowałam, bo bardzo o tym marzyłam, więc sobie je zrobiłam. Nie rozumiem ludzi, którym szybko się tatuaż znudzi. Dlatego trzeba się tatuować z przekonania, a nie dla zabawy. Jak coś ma dla kogoś duże znaczenie, to nie zmienia się w nudzenie. Ja kocham każdy mój tatuaż. Każdy jest przemyślany i cudownie wykonany, dlatego nie mam myśli, aby mieć znowu ciało gołe, to nie byłoby dla mnie wesołe

- stwierdziła w formacie Q&A na Instagramie.

Zobacz wideo "Królowe życia". Adrianna rozjaśnia tatuaż. "Ale ból"

Zdjęcia bez tatuaży

Jak wyglądała bez tatuaży? Adrianna Eisenbach pochwaliła się ostatnio zdjęciami sprzed kilku lat. Nie ma na nich tatuaży! Zobaczcie sami:

Adrianna EisenbachAdrianna Eisenbach fot. screen Instagram

Adrianna przyznaje, że chce traktować swoje ciało jako sztukę.  Kilka razy dziękowała już tatuażystom, którzy pozwalają jej spełnić marzenia.

Więcej o: