Agata Rubik w klinice medycyny estetycznej: "Bardziej zatrzymuję czas niż się relaksuję"

Agata Rubik postanowiła zrelacjonować na Instagramie swoją wizytę w klinice medycyny estetycznej. Żona Piotra Rubika zdradziła, z jakich zabiegów skorzystała tym razem i pokazała, jak wygląda tuż po jednym z nich. - Może następnym razem spróbuję bez znieczulenia - wyznała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik stosowała dwie popularne diety

Agata Rubik swoim dystansem, szczerością i naturalnością zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie na Instagramie zgromadziła już ponad 158 tys. obserwatorek i obserwatorów, a liczba ta cały czas rośnie. Żona Piotra Rubika na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a dla wielu obserwujących ją kobiet jest inspiracją. Internautki chętnie podpatrują nie tylko jej sposoby dbania o sylwetkę, lecz także o urodę.

Agata Rubik zrelacjonowała wizytę w salonie medycyny estetycznej. Jakim zabiegom się poddała?

Agata Rubik regularnie otrzymuje od internautek pytania dotyczące pielęgnacji twarzy i ciała. Przy okazji wizyty w klinice medycyny estetycznej, żona Piotra Rubika postanowiła zatem zdać krótką relację i powiedzieć, z jakich zabiegów korzysta.

Dziś w @klinika_krajewski bardziej zatrzymuję czas niż się relaksuję. Najpierw bezinwazyjny i bezbolesny zabieg Max IR, czyli głęboki termo-lifting (ujędrnianie za pomocą światła podczerwonego). Efekt - skrócenie włókien kolagenowych, pobudzenie produkcji elastyny i naturalnego kwasu hialuronowego. A następnie głęboko nawilżająca mezoterapia

- napisała. 

Czy mezoterapia boli? 

- zapytała jedna z obserwatorek.

To bardzo indywidualna sprawa. Mezoterapię wykonuje się w znieczuleniu - przed zabiegiem smaruje się twarz maścią typu Emla. Jednym podobno mimo to lecą łzy z bólu, mnie to z kolei zupełnie nie rusza. Może następnym razem spróbuję bez znieczulenia, bo trochę szkoda mi na nie czasu. Ale ja mam dosyć wysoki próg bólu

- odpowiedziała Agata Rubik.

Agata RubikAgata Rubik https://www.instagram.com/agata_rubik/

Jak Agata Rubik dba o ciało w domowym zaciszu? 

Agata Rubik sama przyznaje, że świetną formę zawdzięcza połączeniu dobrych genów ze zdrowym odżywianiem, aktywnością fizyczną oraz zabiegami. Na Instagramie można zobaczyć, że nie tylko biega, lecz także trenuje pilates, a masaże bańką chińską są obowiązkowym elementem rutyny pielęgnacyjnej. - Moje ciało to: geny, ćwiczenia, dieta, zabiegi gabinetowe i domowa pielęgnacja (bańka, roller, peelingi). Nie wiem, jakby to wyglądało bez któregoś z tych elementów - wyznała na Instagramie.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: