Córka Moniki Bellucci ma już 17-lat. Zdaniem wielu osób urodę odziedziczyła po mamie

Deva Cassel to córka Vincenta Cassela i Moniki Bellucci. W tym roku dziewczyna skończy 18 lat. Deva od jakiegoś czasu jest modelką i ma już na swoim koncie liczne kampanie reklamowe dla największych marek.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

Monica Bellucci i Vincent Cassel przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek. Byli parą przez 18 lat, a małżeństwem przez 14. Dlatego też informacja o rozwodzie aktorów zaskoczyła wiele osób. Owocem tej relacji są dwie córki - Deva oraz Leonie.

- Chciałabym przekazać córkom, że posiadanie męża czy partnera nie jest obowiązkiem kobiety. A samotność nie powinna nas przerażać. Po wielu latach małżeństwa czy bycia w związku nie ma nic lepszego, niż pobyć samemu ze sobą - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Deva Cassel rozwija karierę 

Starsza córka aktorów, 17-letnia Deva, od jakiegoś czasu rozwija karierę w modelingu. Przełomem była kampania Dolce&Gabana w 2019 roku. Po tej sesji pojawiły się kolejne propozycje - m.in. od marek takich jak Valentino i Prada, a także magazynów "Elle" oraz "Harper's Bazaar".

Poza tym Deva aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 690 tysięcy osób. 

Deva Cassel na najnowszych zdjęciach

Czy Deva odziedziczyła urodę po mamie? Możemy spotkać się z opinią, że są do siebie bardzo podobne.  Zobaczcie, jak córka słynnej aktorki wygląda na najnowszych zdjęciach:

 
 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: