Księżniczka Charlotte już lansuje największe trendy? Jej fryzura będzie hitem lata 2022

Księżniczka Charlotte ma dopiero siedem lat, jednak już jest niekwestionowaną gwiazdą. Kiedy pojawia się z rodzicami na ważnych uroczystościach, wszyscy fotoreporterzy chcą zrobić zdjęcia także jej. Ostatnio dziewczynka pokazuje się w pięknych warkoczach. Ta fryzura będzie hitem lata 2022.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Księżniczka Charlotte wyznacza trendy

Księżniczka Charlotte i jej bracia – George i Louise – zawsze grają pierwsze skrzypce podczas uroczystości w Wielkiej Brytanii. Na początku wszyscy zachwycali się uroczymi dziećmi, z czasem księżniczka Charlotte jednak zwraca uwagę też z innych powodów. Śmiało można powiedzieć, że dziewczyna rośnie na prawdziwą piękność i zaczyna wyznaczać trendy.

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Księżniczka Charlotte podczas jubileuszu królowej Elżbiety

Choć podczas jubileuszu babci oczy całego świata zwrócone były przede wszystkim w kierunku księcia Louisa, który wygłupiał się i stroił miny, to księżniczka Charlotte zachwyciła fryzurą. Jej fryzura zapowiada się prawdziwym hitem w najbliższe wakacje.

Charlotte była gościem nie tylko jubileuszu królowej Elżbiety. Podczas minionego weekendu była też na koncercie i innych wydarzeniach. Raz postawiła na rozpuszczone włosy, innym razem na związane. Ale fryzura z warkoczami była najbardziej imponująca.  

 

Księżniczka Charlotte miała zaplecione kosmyki od skroni aż do tyłu głowy. Pasma były splecione w warkocz i związane wstążką. Taka niewinna fryzura będzie hitem lata. Jest wygodna, dziewczęca. Dodatkowo bardzo elegancka i praktyczna! Przetrwa nawet całonocne tańce.

Czy fryzura także wam przypadła do gustu?

Więcej o: