Anna Mucha topless nad jeziorem. Fani nie mogą oderwać oczu od jej figury! "Ciało petarda"

Anna Mucha pokazała, jak spędza urlop. Aktorka wybrała polskie strony, a dokładniej- mazurskie jeziora. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. Anna Mucha topless na drewnianym pomoście- fani są zachwyceni! Skomentowali jej post, nie szczędząc komplementów w kierunku 42-latki.

Anna Mucha niewątpliwie lubi szokować. Już początki jej kariery budziły wiele kontrowersji, a obecnie gwiazda sprawia, że jest o niej głośno nie tylko w telewizji i gazetach, ale i na Instagramie. Prowadzi bowiem profil w mediach społecznościowych, który obserwuje ponad 925 tysięcy osób. W jej wpisach i stories nie brakuje kąśliwych opinii, słów krytyki, czy... odważnych zdjęć. Tym razem zapozowała topless na tle jednego z polskich jezior. Fani od razu skomentowali najnowszy post celebrytki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Instagram usunął jej półnagie zdjęcie. Anna Mucha: Duże zaangażowanie tych, którzy nie wspierają WOŚP

Anna Mucha topless. Opublikowała zdjęcie na Instagramie

Anna Mucha opublikowała na Instagramie zdjęcie, a właściwie dwa, które zostały przypięte do jednego posta. Aktorka opala się na pomoście. Spędza czas na Mazurach, które nazywa "ukochanymi".

Jestem Maxymalistką: żyję na maxa i odpoczywam też na maxa. Wybieram ukochane Mazury... głuszę, ciszę i nikogo dookoła. I słońce lubię tez, z wzajemnością, bo „kobiety lubią brąz"

-napisała na Instagramie. 

Uwagę fanów zwrócił fakt, że aktorka opala się topless i odważnie odsłania opalone ciało.

 

Anna Mucha pozuje topless, a fani komentują. Jej ciało robi wrażenie!

42-latka może być powodem do zazdrości dla niejednej kobiety. Aktorka zachwyca umięśnionym i opalonym ciałem, które odważnie prezentuje na Instagramie i to nie po raz pierwszy. Fani nie szczędzili jej komplementów. W komentarzach posypały się wpisy pełne uznania, dla jej sylwetki.

Ciało petarda
Boska jesteś!
Ahh ta figura

To nie pierwszy raz, gdy Anna Mucha rozebrała się na Instagramie. Niedawno miała szczytny cel

Niedawno, bo zimą tego roku Anna Mucha zszokowała fanów, wystawiając na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoje półnagie zdjęcie w towarzystwie mężczyzny. Artystyczny akt z początku został zgłoszony przez użytkowników portalu i zablokowany! Dopiero za trzecim razem udało się go opublikować. Tym razem nie "nagabywał i promował aktywności seksualnych" jak sugerował Instagram.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: