Modne fryzury damskie 2022 dla 50-latki. Te propozycje to największe hity. Odejmą nawet 15 lat

Na zewnątrz pogoda zaczyna nas rozpieszczać, słońce świeci, temperatury są wysokie. Jeżeli chcemy odświeżyć swój wygląd jeszcze przed latem, to jest to odpowiedni moment. Modne fryzury damskie 2022 dla 50 latki pozwolą ci się odmłodzić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Już coraz większymi krokami do naszego kraju zbliża się lato. Z tej okazji warto zmienić coś w swoim wyglądzie. Niektórzy wymieniają swoją garderobę na nową, inni modyfikują fryzurę. Te modne fryzury damskie 2022 dla 50 latki pozwolą ci się odmłodzić.

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Fryzury damskie 2022 dla 50 latki: postaw na blunt boba

Większość kobiet decyduje się w tym sezonie na blunt boba. To prawdziwy hit wśród fryzur dla dojrzałych kobiet. Od tego klasycznego boba różni się sposobem cięcia. W przedstawianej dziś propozycji włosy są lekko pocieniowane na całej długości tak, że kosmyki delikatnie podwijają się pod spód. Włosy na pierwszy rzut oka są niedbale ścięte na prosto, mają jednak wyjątkową cechę. Są nieregularne i tworzą warstwy, które nadają fryzurze charakteru. Ta stylizacja włosów jest najlepsza dla kobiet o cienkich i słabych pasmach dlatego sprawdzą się idealne u pań po 50-tce.

 

Asymetryczne cięcie dla pań po 50-tce. Odejmie ci lat

W 2022 roku kobiety we każdym wieku stawiają na asymetryczne cięcia. Zdecydowanie nadają ono odmładzający efekt, a fryzury te dodatkowo świetnie sprawdzają się, gdy chcemy zmniejszyć widoczność naszej wyrazistej szczęki czy ukryć nasz owal twarzy. Celem takiej nieregularnej fryzury, jest uzyskanie niesforności i jest nieco szalona, dlatego zdecydowanie odmładza.

 

Stylowe krótkie fryzury dla pań po 50-tce. Włosy na zapałkę lub fryzura na jeżyka wciąż się nie starzeje

Coraz więcej kobiet na świecie, a także w Polsce decyduje się na fryzury z bardzo krótkimi włosami. Popularne w Polsce nazwy to włosy na zapałkę lub fryzura na jeżyka. Jest to bardzo odważna propozycja, jednak pasuje do kobiet w każdym wieku. Fryzura ta to po prostu bardzo krótko ścięte włosy. Co ważne stosując takie cięcie, pozwalamy bardziej uwidocznić naszą biżuterię czy makijaż. Kobiety bardziej dojrzałe i pewne siebie jak najbardziej powinny zainteresować się tą propozycją.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: