Tanie wakacje za granicą 2022. To możliwe! Te najpiękniejsze miejsca są na każdą kieszeń

Te tanie kraje na wakacje pomogą ci spełnić marzenie o urlopie za granicą. Są na każdą kieszeń i udowadniają, że tanie wakacje za granicą są możliwe! Oto trzy propozycje na lato. Wybierasz tanie wakacje nad morzem, czy w górach? Te piękne miejsca są w zasięgu portfela.

Wakacje za chwile się zaczynają, a ty nie masz pomysłu gdzie się wybrać? Ogródki działkowe to dobry pomysł, ale jeśli twoja wyobraźnia sięga dalej, możesz zrealizować swoje marzenia. Są takie miejsca na świecie, gdzie wcale nie jest drogo, a widoki są nie do opisania. Oto trzy najciekawsze propozycje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Koszty i korzyści wakacji kredytowych. Wyjaśniamy na przykładzie

Tanie kraje na wakacje. Maroko to raj dla fanów oszczędzania

Maroko wydaje się odległym, egzotycznym krajem, na który nie każdy może sobie pozwolić. Warto jednak zauważyć, że ceny ekskluzywnych wakacji na tydzień, z noclegiem i wyżywieniem na miejscu kosztują od 2300 złotych/os. Tak zwane All Inclusive to świetny sposób na spędzenie czasu dla tych, którzy stawiają na wypoczynek, który nie musi być aktywny. Jeśli zdecydujesz się na zwiedzanie, albo jedzenie na mieście- ceny nie są zawrotne. Obiad dla jednej osoby w restauracji to koszt około 150 MAD. Tani obiad lub fastfood to maksymalnie 40 MAD. Zestaw w znanej sieci fastfood to około 50 MAD. Za napój zapłacisz około 8 MAD. W przeliczeniu 1 MAD to około 0,43 zł.

Tanie wakacje nad morzem, ale nie w Polsce. Bułgaria stoi otworem

Jeśli zależy ci na urlopie, ale niekoniecznie w środku lata, postaw na wycieczkę we wrześniu lub październiku. Biura podróży oferują podróż np. do słonecznej Bułgarii już od 650 złotych za osobę! W cenie jest lot, nocleg i śniadanie przez cztery dni. Orientacyjny kurs bułgarskiej waluty: 1 BGN = 2,35 PLN. Ceny są porównywalne do tych, które obecnie są w Polsce, warto zatem zabrać tyle, co na wakacje w kraju.

Tanie wakacje za granicą, to np. wycieczka do Chorwacji

Jeśli zależy ci na tanich wakacjach za granicą, ale nie musisz, lub nie lubisz latać samolotem- wybierz Chorwację i dojedź tam własnym autem. Są też organizowane wycieczki autokarowe. Chorwacja jest pięknym krajem, w którym horyzont to nie tylko morze, ale i góry. Turkusowa woda i przepiękne budowle. Ceny? Niewiele wyższe niż w Polsce. Tutaj zapłacisz niewiele nawet za owoce morza, które są świeże i pyszne. Nic dziwnego, że to właśnie w Chorwacji swój drugi dom ma Robert Makłowicz.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: