Nowy sposób na noszenie majtek od bikini. Ten modowy trend podbija TikToka

Sezon kąpielowy coraz bliżej, a więc warto się zaopatrzyć w oryginalny strój kąpielowy. Jak się okazuje, wcale nie musimy kupować nowego kompletu. Wystarczy wykorzystać... majtki od bikini. Ten trend na TikToku robi prawdziwą furorę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz paraduje w bikini po luksusowym kurorcie

Filmiki ukazujące nowy sposób na noszenie majtek od bikini, mają nawet po 419 tys. wyświetleń. Ten trend pojawił się już w zeszłym roku, a teraz ponownie staje się hitem w sieci. Pozwala on bowiem nadać zupełnie nowy charakter naszej plażowej stylizacji. 

Ten trend to hit TikToka. Jak stworzyć top z majtek bikini? 

Chcąc zaskoczyć swoim lookiem na plaży, nie trzeba wydawać majątku. W prosty sposób możemy "przerobić" swój strój nadając mu zupełnie nowy charakter. Wystarczą do tego dwie pary majtek od bikini. Muszą być one w takim samym rozmiarze, ale mogą różnić się od siebie kolorem czy wzorem. Następnie należy: 

  1. Włożyć pierwsze majtki przez głowę tak, aby otwór na nogę znalazł się pod biustem, a drugi wokół ramienia,
  2. Materiał, który zakrywa pośladki, musi znaleźć się z przodu. W ten sposób będzie on efektownie podtrzymywał biust,
  3. Drugie majtki zakładamy w taki sam sposób na drugie ramię.

Chcesz wypróbować ten sposób z TikToka? O tym musisz pamiętać

Należy się przygotować na to, że za pierwszym razem stworzenie topu z bikini może nie być prostym zadaniem. Sądząc po opiniach użytkowniczek znanej platformy, trik ten jednak działa.

Dwie pary majtek dobrze przylegają do ciała, jednocześnie podtrzymując biust. Trzeba natomiast pamiętać, że sposób ten nie sprawdzi się ze wszystkimi rodzajami bielizny. Dobrym przykładem są tutaj stringi, których materiał nie zakryje odpowiednio górnych partii ciała

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: