Katarzyna Skrzynecka żartuje ze swoich włosów: "Fryz jakby mnie krowa wylizała"

Katarzyna Skrzynecka po raz kolejny pokazała ogromny dystans i poczucie humoru. Opublikowała kilka kadrów prosto z Sycylii, które zrobiła w trakcie podróży. Jedna z internautek skomplementowała aktorkę. Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, lecz także jako jurorka telewizyjnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dołączyła do jury w drugiej edycji po tym, jak wygrała pierwszą. Katarzyna Skrzynecka jest jedną z tych polskich gwiazd, które aktywnie prowadzą swoje profile na Instagramie. Aktorka zgromadziła do tej pory ponad 183 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego oraz prywatnego. 

Sanah Odrzucono ją w castingach do "The Voice of Poland". Dziś podbija listy przebojów

Katarzyna Skrzynecka żartuje ze swojej fryzury. Jak wygląda w trakcie podróży?

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się ostatnio na swoim profilu kilkoma kadrami z podróży. - Wczoraj Szczecin, nocą podróż, dziś poranek z rodzinką w domu... aż tu nagle... Kawa sycylijska z Etną w tle... tranzyt w kolejnej (na szczęście krótkiej) zawodowej podróży... Prawie nie wierzę, gdzie jestem... Za oknem naprawdę jest Etna. Kawy, sałatki z wędzonym miecznikiem i lampką schłodzonego sycylijskiego wina sobie nie odmówię, a potem dajej fruuu - napisała.

A Pani to eliksir młodości łyka?

- zapytała jedna z internautek.

Nie, kawę z mleczkiem. A to raczej jest wersja stargana w podróżach... fryz jakby mnie krowa wylizała, ale uśmiech dodaje pozytywów

- odpowiedziała Katarzyna Skrzynecka.

 

Kaja Paschalska o byciu topless: 'Obsesja na temat kobiecych sutków jest przegięciem' (zdjęcie ilustracyjne) Paschalska o byciu topless: "Obsesja na temat kobiecych sutków jest przegięciem"

Pod postem pojawiły się także inne komentarze:

Wow! tak można żyć!
Super, że chociaż na chwilę można znaleźć się w takim miejscu. Wygląda Pani pięknie
Jak tu Pani nie zazdrościć, Pani Kasiu. Choć to nie łatwa, ale pewnie przyjemna praca

- czytamy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: