Anna Wendzikowska żegna się na Instagramie: "Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć"

- Ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna... ale tym razem coś we mnie pękło - pisze Anna Wendzikowska w poście na Instagramie, którym na jakiś czas pożegnała się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego oceny w szkole są bez sensu?

Anna Wendzikowska jest jedną z popularniejszych dziennikarek w Polsce. Na swoim koncie ma wywiady z takimi gwiazdami, jak Leonardo DiCaprio, Ryan Gossling czy Angelina Jolie. Ku uciesze fanek i fanów, Ania Wendzikowska aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją już ponad 497 tys. internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Teraz jednak zdecydowała się na przerwę od social mediów.

Anna Wendzikowska żegna się na Instagramie: "Ostatni czas był dla mnie trudny"

Ania Wendzikowska opublikowała na swoim instagramowym profilu krótki wpis, którym pożegnała się z obserwatorkami oraz obserwatorami i poinformowała, że na jakiś czas znika z Instagrama. - Przeszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać... Przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj... w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię... Ostatni czas był dla mnie trudny, zarówno zawodowo jak i prywatnie, starałam się być silna, bo zawsze byłam silna... ale tym razem coś we mnie pękło. Muszę się zatroszczyć o siebie, bo mam dla kogo żyć… trzymajcie zamknie kciuki - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

Aneczko <3 nawet najsilniejsza kobieta potrzebuje odpoczynku
Przerwa od social media dobrze ci zrobi, tak jak zresztą każdemu. Żyjąc na świeczniku trzeba zważać na to, co się mówi oraz liczyć się z konsekwencjami swoich wypowiedzi
Dasz radę. Jesteś twarda, odważna i niezależna
Brawa za decyzję. Wyciszenie , bez zgiełku oceniających ciągle nas osób, jest dobrą receptą na nowe spojrzenie na rzeczywistość bez zbędnego blichtru
Pani Aniu! Wyraziła Pani swoja opinie i nie rozumiem tego hejtu i oburzenia

- czytamy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: