Hit w Pepco! Zestaw aż 4 praktycznych elementów, na który wydasz tylko 25 zł. Podobna oferta w Lidl i Homla

Must have w każdym domu? Kompletując i uzupełniając dodatki do wnętrz, nie sposób zapomnieć o przechowywaniu. Te zestawy sprawdzą się u każdego oraz posłużą przez wiele lat. Szklane komplety od Pepco, Lidl i Homla to prawdziwe cenowe i jakościowe perełki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przedmioty do przechowywania mają zastosowanie praktycznie w każdym domu. Oto zestawienie szklanych propozycji z przykrywkami, które kupisz w zestawach, zawierających modele w różnych rozmiarach.

Zobacz wideo Ten gadżet ozdobi każde wnętrze, a kosztuje... grosze! Sprawdź, jak zrobić modną ramkę ze sznurków

Pepco: zestaw składający się z 4 misek. Idealny dodatek do kuchni

Komplet składający się z 4 sztuk misek do przechowywania żywności. Egzemplarze wykonane są ze szkła i mają również pasujące pokrywki. Ułatwi przechowywanie produktów w kuchni. W zależności od potrzeb, w zestawie znajdują się różne pojemności misek. Cena za zestaw wynosi 25 zł.

dodatki do domudodatki do domu pepco

Homla: zestaw misek z pokrywkami w szarym kolorze. Komplet 4 sztuk

Komplet misek marki Easy Cook z kolekcji basic to propozycja dostępna w sklepach Homla. Używane na co dzień, posiadają wiele zastosowań. Bezproblemowo wymieszasz w nich sałatkę, zamarynujesz mięso czy wyrobisz ciasto. Zestaw składa się z czterech misek szczelnie zamykanych, które przechowają zarówno produkty płynne jak i suche. Szare pojemniki zawierają stylowe żłobienia, które nadają im eleganckiego wyglądu. Cena to 59,99 zł.

dodatki do domudodatki do domu homla

Lidl: zestaw szklanych misek z pokrywkami. Komplet 5 sztuk do każdego domu

Zestaw z pokrywami umożliwiającymi dokładne zamknięcie to opcja do domu dostępna w sklepach Lidl. Idelane do utrzymywania w świeżości i zamrażania produktów spożywczych. Istnieje możliwość włożenia jednej w drugą. Komplet ma odporność na temperaturę od -20 do 70°C. Ponadto produkt przystosowany do mycia w zmywarce. 5 sztuk w cenie 39,99 zł.

dodatki do domudodatki do domu lidl

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: