Dzień przyjaciela 2022. Te znaki zodiaków to bratnie dusze. Zawsze się wspierają i budują relacje na lata

Każdy z nas zna osobę, z którą dogaduje się dużo lepiej niż z innymi. Co ciekawe okazuje się, że astrologia może mieć na to swój wpływ. Istnieją znaki zodiaku, które idealnie pasują do siebie jako przyjaciele. Sprawdź, jaki odpowiada twojemu i świętuj razem z nim dzień przyjaciela.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zastanawiasz się, czy wybór twój wybór przyjaciół mógł mieć związek z astrologią? Mógł być to czysty przypadek. Warto jednak wiedzieć, że jeżeli w gronie twoich najbliższych przyjaciół są osoby o podobnej osobowości, mogły mieć wpływ na to, wasze znaki zodiaku. Przekonaj się, które najlepiej pasują do Ciebie.

Zobacz wideo Mija 16 lat od emisji ostatniego odcinka "Przyjaciół" [Popkultura Extra]

Grażyna Torbicka Ta sukienka Grażyny Torbickiej jest idealna dla pań po 50-tce. "Ikona"

Dzień Przyjaciela: kiedy go obchodzimy?

Dzień przyjaciela możemy świętować codziennie, bo każda przyjaźń jest warta docenienie. Jest jednak jeden szczególny dzień, który warto spędzić z bliską nam osobą, jest to 9 czerwca. To właśnie ta data wyznaczona jest jako prawdziwy Dzień Przyjaciela. Z jakimi znakami zodiaku ty będziesz świętować?

Dla Barana najlepsi przyjaciele to: Strzelec, Lew i Wodnik

Osoby spod znaku Barana to wielbiciele nowych perspektyw, dlatego szukają osób, które poszerzą ich horyzonty. Są to ludzie odważni, dlatego odezwą się pierwsi, jeśli uznają, że możesz okazać się dla nich kimś wartościowym.

Byk najlepszą przyjaźń znajdzie u Raka, Panny i Koziorożca

Byk to niezawodny przyjaciel na całe życie. W przyjaźni osoby spod tego znaku przykładają dużą wagę zarówno do lojalności, jak i trwałości swoich znajomości. Jeśli pojawi się jakiś problem, Byk postara się zrobić wszystko, aby zachować i uzdrowić relację.

Bliźnięta otaczają się Wagami, Wodnikami i Baranami

Bliźnięta to bardzo towarzyskie osoby dlatego uwielbiają spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Zawsze starają się jak najlepiej zrozumieć drugą osobę. Co ważne osoby spod tego znaku zawsze znajdą czas na rozmowę.

Dla Raka najlepsi przyjaciele to Skorpion, Byk, Panna

Osoby spod znaku Raka mają wielką zdolność rozumienia uczuć innych. Są oni wrażliwi na zmiany nastroju swoich przyjaciół i rodziny, dlatego zawsze starają się zaoferować swoją pomoc. Przyjaźniąc się z Rakiem, możesz liczyć, że zawsze będziesz czuła się doceniona i rozumiana.

Lew zaprzyjaźni się z Baranem, Bliźniętami i Wagą

Lwy mają dużo znajomych i są duszą towarzystwa. Osoby te uwielbiają podnosić innych na duchu i poprawiać wszystkim humor. Choć prowadzi imprezowe życie, to w stosunku do najbliższych zawsze jest oddany i lojalny.

Dla Panny najlepsi przyjaciele to Byk, Koziorożec, Skorpion

Osoby spod znaku Panny to urodzeni "rozwiązywacze" problemów wszytko dzięki ich analitycznej naturze. Będą oni mieli dla ciebie pięć różnych porad rozwiązania trudnej sytuacji, nawet jeśli o nie prosiłaś.

Waga przyjaźni się z Bliźniętami, Wodnikami i Baranami

Jeśli chodzi o przyjaźnie u osób spod znaku Wagi, cenią sobie oni komunikację i zawsze szukają tego, co jest słuszne, a nie tego, co jest popularne. Są to duszami towarzystwa, ale są również bardzo lojalni wobec przyjaciół, którym chętnie przyjdą z pomocą.

Najlepsi przyjaciele dla Skorpiona to: Rak, Ryby i Panna

Skorpiony nawet w przyjaźni są brutalnie szczerzy. Nawet jeśli może to być dla Ciebie niewygodne lub przykre. Jest to jednocześnie zaleta i wada tego znaku. Skorpiony też cenią sobie długotrwałe przyjaźnie, ale są również otwarte na zmiany, jeżeli coś się nie układa.

Strzelec zaprzyjaźni się z Wodnikiem, Baranem i Lewem

Strzelec jest hojny, kochający i ma duże poczucie humoru. Nawet pomimo długiej rozłąki kiedy się z nim spotkasz, w ogóle nie odczujesz, że upłynęło dużo czasu od ostatniego spotkania. W przyjaźni Strzelec jest otwarty na tworzenie własnych zasad.

Dla koziorożca przyjaciółmi są Byk, Panna, Skorpion

Niezawodne i lojalne Koziorożce będą solidną podporą przyjaźni, która przetrwa wszystkie wzloty i upadki. Mieć takiego przyjaciela to skarb. Koziorożce nie mają wielu bliskich znajomych, w ich otoczeniu pozostają tylko wyjątkowe osoby.

Te znaki zodiaku doceniają to co mają Te znaki zodiaku doceniają to co mają. Małe rzeczy sprawiają im radość

Dla Wodnika przyjaciółmi okazują być: Panna, Bliźnięta i Baran

Wodnik bardzo ceni swoją prywatność i nie jest wylewy w uczuciach. Zmienia się to dopiero gdy upewnią się, że w ich najbliższym kręgu znajdują się wyłącznie osoby, którym mogą zaufać. Wodniki bardzo selektywnie podchodzą do wyboru przyjaciół.

Najlepsi przyjaciele dla Ryb to: Rak, Byk, Koziorożec

Osoby spod znaku Ryby są bezinteresowne, życzliwe i współczujące. Tacy przyjaciele, są zawsze doceniani. Ze względu na ich skorą do pomocy naturę, łatwo się wypalają w relacjach, dlatego muszą nauczyć się, jak wyznaczać granice dla siebie i swoich najbliższych.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: