Para wychowuje szesnaścioro dzieci. Tak dopasowali dom do swoich potrzeb. Trzy lodówki to dopiero początek

Masz dwoje czy troje rodzeństwa i myślisz, że wiesz wszystko o życiu w wielodzietnej rodzinie? Nic bardziej mylnego. Tiffany i Benji Nelson wychowują razem aż szesnaścioro dzieci. Mają siódemkę biologicznych i dziewięcioro adoptowanych) dzieci. Ich dom nie przypomina typowego!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Rodzina 18-osobowa

Tiktokerka Kenna Dee Haddock pochwaliła się wideo, które prezentuje to jak mieszka z rodzicami i rodzeństwem. Nic w tym szczególnego na pierwszy rzut oka. Okazuje się jednak, że dziewczyna ma piętnaścioro rodzeństwa! A to już zupełnie zmienia postać rzeczy.

 

Jadalnia z obrotowym blatem

W ich domu mieszka na co dzień aż 18 osób. Nic dziwnego, że najważniejsze pomieszczenia w domu – kuchnia czy jadalnia – wyglądają nieco inaczej niż w domach przeciętnych rodzin. Przykład? Rodzice – Tiffany i Benji – zadbali o to, aby cała rodzina mogła jeść wspólne posiłki. Stół w jadalni wygląda więc jak w sali weselnej. Na dodatek do ogromnego stołu zamontowano specjalną obrotową tacę, która ułatwia sięganie po posiłki osobom zgromadzonym przy stole.

Kuchnia jest też specjalnie wyposażona. Wrażenie robią trzy lodówki, pięć zamrażarek i dwie zmywarki. Przy tylu osobach w domu jest to niezbędny sprzęt. A i tak w kuchni jest wiele zamieszania. Tiktokerka pokazała na nagraniu jak wygląda ich kuchnia, a przede wszystkim zlew po jednym posiłku. Nie narzekajmy więc już nigdy na zmywanie naczyń po kolacji!

Auto, które pomieści wszystkich

Rodzina Kenny Dee Haddock czas spędza w olbrzymim ogrodzie. A gdy chcą razem pojechać na wycieczkę czy wakacje, wsiadają do niezwykłego auta! Pomieści ich wszystkich. Zobaczcie sami na kanale NotEnoughNelsons na YouTubie.

Więcej o: