Zdradzają i ranią partnerów. Ale zawsze są to tak zwane mikrozdrady

Są znaki zodiaku bardziej podatne na rozwiązłość i niestabilność uczuciową. Nawet jeśli nie zdradzają w dosłownym tego słowa znaczeniu, to dopuszczają się mikrozdrad. A te często bywają dla niektórych jeszcze gorsze. Na czym polegają? To zdrada emocjonalna, czyli na przykład flirt, częste rozmowy z kimś innym. Takie zachowania bardzo ranią partnera. Które znaki zodiaku dopuszczają się ich najczęściej?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Rak

Zodiakalne Raki są bardzo towarzyskie. Trudno im zerwać relacje z przeszłości. Podtrzymują nawet znajomości ze swoimi eks. Rodzi to wiele problemów. Sceny zazdrości w ich związkach są na porządku dziennym.

Skorpion

Skorpion jest lojalny. Kiedy komuś zaufa, to już zawsze będzie związany z tą osobą. Nawet jeśli to były kochanek czy kochanka. Dodatkowo lubi sobie poflirtować. Nie widzi w tym nic złego, a często flirtuje na oczach drugiej połówki.

Panna

Panny nie kłamią. Zawsze mówią szczerze to, co myślą. Nie ukrywają więc prawdy przed najbliższymi. Jeśli lubią pisać w mediach społecznościowych z różnymi osobami, to przyznają się do tego od razu. Ale drugą osobę to rani bardzo często.

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

Ryby

Ryby uwielbiają tańczyć. Nie widzą nic złego w tańcu do białego rana z nieznajomym w barze na plaży. Wszystko w porządku, gdy są same. Jednak gdy bliska osoba śpi w tym czasie w hotelowym pokoju, robi się co najmniej niezręcznie.

Lew

Lwy są z natury temperamentne. Lubią być w centrum uwagi, więc nigdy nie odmówią przelotnemu flirtowi. O ile nie posuną się krok dalej, o tyle lubią prowokować sytuacje, w których sprawy są postawione na ostrzu noża. Kłótnie w związku gwarantowane.

Więcej o: