Te znaki zodiaku poświęcają się dla dzieci. Ale popadają w skrajność

Matki są gotowe zrobić dla swoich dzieci wszystko. Reagują instynktownie. Niektóre jednak popadają w przesadę. Robię o wiele więcej niż powinny, o wiele więcej niż potrzebują tego ich dzieci. O jakich znakach zodiaku mowa?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Baran

Powiedzieć o pani Baran, że jest nadopiekuńczą matką, to nic nie powiedzieć. Krąży wokół swoich dzieci non stop, nie zostawia im przestrzeni na popełnianie błędów, zabawę czy nawet starte kolano. Dzieci stają się dla niej jedynym sensem życia.

Bliźnięta

Zdarzają się matki Bliźnięta, która mają olbrzymie poczucie winy. Krąży ono wokół tego, że robią one za mało dla swoich dzieci, że nie potrzebnie wróciły do pracy, że nie powinny wyjeżdżać na weekend z koleżankami bez dzieci. Poczucie winy wpędza je w potrzebę bycia obecną. Obecną cały czas przy dziecku. Nie potrafią więc odpoczywać, relaksować się. Muszą cały czas po pracy poświęcać dzieciom.

Zobacz wideo Czy ma taki głos jak mama? I jak wygląda? Poznajcie córkę Krystyny Czubówny

Koziorożec

Koziorożce to kolorowe ptaki. A jednak po urodzeniu dziecka zamykają się w klatce domowego ogniska. Boją się wyjść z domu, bo dziecko się rozchoruje, bo się przewróci. Traktują dom jak fortecę, w której rodzina jest bezpieczna.

Rak

Zodiakalny Rak jest matką, która nie ma własnych potrzeb. Nie liczy się nic poza dziećmi. Zapomina o swoich sprawach, swoim zdrowiu. Nawet gdy dziecko jest już dorosłe, musi stale przy nim być i… kontrolować.

Więcej o: