11-latka z widowni otrzymała złoty przycisk! To pierwsza taka sytuacja w historii "Mam talent"

11-letnia dziewczynka przyszła wraz z tatą do "Mam talent", aby podziwiać występy innych uczestników. Z pewnością nie sądziła, że nie tylko również będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności, ale też otrzyma złoty przycisk. To pierwsza taka historia w znanym talent show.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Amerykański format "Mam talent" śledzą miliony widzów na całym świecie. Program ten stał się także początkiem kariery dla wielu uczestników. Obecnie trwa 17. sezon show. Podczas przesłuchań doszło do nietypowej sytuacji. Złoty przycisk udało się bowiem zdobyć 11-latce, która oglądała castingi z widowni. 

Ten występ widzowie "America's Got Talent" zapamiętają na długo 

Madison nie po raz pierwszy zasiadła na widowni "Mam talent". Dziewczynka od zawsze marzyła o występie w show. Ten casting z pewnością nie tylko 11-latka zapamięta na długo, ale przejdzie on do historii programu. 

Podczas przerwy w nagraniach, osoby z widowni mogą się zgłaszać, aby zaprezentować fragment dowolnej piosenki. Chętnych oczywiście do wspólnej zabawy nie brakuje, jednak nikt nie spodziewał się tego, co za chwilę się stanie. Animator podszedł do Madison, która zaskoczyła wszystkich. Jej głos oczarował nie tylko publiczność, ale i jurorów. Simon Cowell, który zazwyczaj w trakcie przerwy opuszcza studio, wrócił i zaprosił dziewczynkę na scenę: 

Zazwyczaj na przerwach wychodzę, bo ludzie śpiewają. Tym razem wróciłem, bo usłyszałem Ciebie.

Madison nie kryła wzruszenia. Jurorzy poprosili ją o zaśpiewanie dowolnej piosenki bez podkładu muzycznego. 11-latka wybrała utwór "Amazing Grace", za który otrzymała owacje na stojąco. Jury postanowiło dać dziewczynce szansę na udział w programie i zaproponowali głosowanie. Wtedy jednak publiczność zaczęła krzyczeć: "Golden buzzer". Howie Mandel długo się nie zastanawiał. Tym samym Maddie została pierwszą uczestniczką w historii "Mam talent", która z widza show otrzymała awans do występów na żywo! 

Jej występ na YouTube ma już ponad 4 mln wyświetleń 

Dziewczynka nie kryła łez. Jednak na tym nie koniec było wzruszeń. Jurorzy zapytali się dziewczynki, co ta zrobiłaby z wygranymi pieniędzmi. Bez wahania odpowiedziała, że przeznaczyłaby je na badania nad nowotworami, ponieważ u jej taty zdiagnozowano raka. Ojciec 11-latki, który również został zaproszony na scenę, powiedział, że jego córka właśnie w ten sposób nauczyła się śpiewać: 

Śpiewała mi w szpitalu podczas moich wszystkich operacji i chemioterapii (...). Pomagała mi poczuć się lepiej.

Filmik z przesłuchania, który pojawił się na oficjalnym kanale programu, zebrał już ponad 4 mln wyświetleń oraz mnóstwo komentarzy: 

To było naprawdę niesamowite. Nie ma rzeczy niemożliwych 
Niesamowity głos i dojrzałość jak na jej wiek
Jest niesamowita! Co za utalentowana dziewczyna
Wygrała nie tylko złoty przycisk, ale zdobyła miliony serc na całej planecie
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: