Hit w Lidlu! Praktyczny zestaw 6 sztuk za 9,99 złotych. Sprawdzi się w każdej kuchni. Podobny w IKEA

Ten zestaw z Lidla sprawdzi się w każdej kuchni. Szczególnie potrzebny może okazać się latem. Znajdziesz podobną ofertę w sklepach IKEA, a także Pepco. Cena jest bardzo niska, bo np. w Lidlu za 6 sztuk zapłacisz tylko 9,99 złotych.

Lato to nie tylko czas wakacji, a co za tym idzie- dobrej pogody, ale też udanych plonów. Ogrody i sady obradzają w smaczne owoce i warzywa. Warto je zawekować, używając przy tym słoików. W Lidlu kupisz cały zestaw w bardzo niskiej cenie. Podobny ma w swojej ofercie Ikea i Pepco.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kapusta po azjatycku

Zestaw, który przyda się w kuchni za 9,99 złotych w Lidlu

Lidl oferuje zestaw aż 6 słoików w cenie 9,99 złotych. Mają pojemność 520 ml, a więc idealną na dżemy, konfitury, czy np. marynowaną sałatkę z ogórków. Są wykonane z trwałego szkła, odpornego na temperatury. Przezroczyste, idealne do pasteryzacji, oraz jak zapewnia Lidl- ekologiczne. Można dokupić do nich pokrywki również w bardzo niskiej cenie. 10 zakrętek kosztuje 4,99 złotych.

słoiki lidlsłoiki lidl Lidl

Zestaw słoików jest też w Ikea. Są idealne do przetworów i nie tylko

W kuchni przydadzą się też inne słoiki, w których nie będziemy wekować, ale przechowywać przetwory. Dekoracyjne, szklane słoiczki z pokrywką, są praktyczne i ładnie wyglądają na stole. Możesz śmiało podać w nim domowe dżemy, czy konfitury do posiłku. W Ikea zestaw trzech sztuk kosztuje 17,99 zł.

zestaw słoików Ikeazestaw słoików Ikea Ikea

Słoik dekoracyjny w Pepco kosztuje tylko 10 złotych

Słoiki do wekowania, słoiki do przechowywania, a może słoik ozdobny? W Pepco znajdziesz taki element dekoracyjny za jedyne 10 złotych. Możesz wsypać do niego ozdobne kamyczki, posadzić skalniaki, zapełnić piaskiem z wakacji, albo wykonać własnoręczny lampion.

słoik dekoracyjny Pepcosłoik dekoracyjny Pepco pepco

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: