Małgorzata Socha zachwala rozdzielność majątkową w małżeństwie. "To jest bardzo zdrowe"

- Każdy ma swoje konta. Jednocześnie nie mamy przed sobą tajemnic finansowych, bo to nie o to chodzi - wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

Małgorzata Socha jest od wielu lat jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion osób. Aktorka dzieli się na nim z fanami różnymi momentami ze swojego życia. Rzadko jednak wypowiada się na temat swojego małżeństwa. Niedawno zrobiła wyjątek. 

Socha: Mamy niezależność finansową

Małgorzata Socha od 2008 roku jest żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Okazuje się, że para nie ma wspólnego konta w banku. Aktorka zapewniła w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że rozdzielność majątkowa bardzo im służy oraz pozwala uniknąć wielu nieporozumień.

 
Każdy ma swoje konta. Jednocześnie nie mamy przed sobą tajemnic finansowych, bo to nie o to chodzi. Mamy osobne konta, żyjemy wspólnie, ale mamy niezależność finansową

- wyznała Socha. Aktorka zaznaczyła przy okazji, że dzięki takiemu rozwiązaniu ona i jej mąż czują się równi na polu finansowym. 

Każde z nas ma taką pewność siebie w tym związku, bo czujemy się równoprawni. Nie ma czegoś takiego, że ktoś jest lepszy, gorszy i pod kogoś musimy się układać. To jest akurat bardzo zdrowe

- powiedziała aktorka.

Małgorzata Socha to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Popularność zyskała dzięki rolom w licznych serialach. Jedną z jej najcharakterystyczniejszych ról, za którą pokochały ją tysiące Polaków, jest postać Violetty Kubasińskiej w serialu "BrzydUla". Na dużym ekranie Małgorzata Socha dała się poznać publiczności w filmach:

  • "Lawstorant" (2005);
  • "Miłość w przejściu podziemnym" (2006);
  • "S@motność w sieci" (2006);
  • "Śniadanie do łóżka" (2010);
  • "Weekend" (2010).

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: