Karolina Pisarek dziś powie "TAK". Ślub i wesele podobno kosztowały fortunę

Karolina Pisarek popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Top Model". Choć niektórzy przewidywali, że jej przysłowiowe pięć minut szybko się skończy, ona od lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych gwiazd. Dziś tj. 10 czerwca 2022 roku wyjdzie za mąż za biznesmena Rogera Sallę. Wiemy, gdzie odbędzie się ceremonia i kto prawdopodobnie pojawi się wśród zaproszonych gości.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Karolina Pisarek ma za sobą kilka nieudanych związków. Zaliczyć do nich możemy ten ze zwycięzcą Master Chef'a z Damianem Kordasem, a także z brazylijskim modelem Danielem Matsunagą. Teraz od dłuższego czasu jest zakochana w biznesmenie Rogerze Salli. Para zaręczyła się podczas wakacji na Malediwach, a przygotowania do ślubu mogliśmy oglądać w programie "Pisarek mówi tak" emitowanym w "Dzień Dobry TVN". W końcu nadszedł długo wyczekiwany przez parę dzień ślubu. Dziś tj. w piątek 10 czerwca para powie sobie "TAK". Gdzie odbędzie się ceremonia? 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Karolina Pisarek i Roger Salla biorą ślub

Karolina Pisarek i Roger Salla nie mogą narzekać na brak pieniędzy, zatem możemy spodziewać się, że ich wesele zdecydowanie będzie zaliczać się do tych wysokobudżetowych. O tym jak wyglądają takie ceremonie, możecie przeczytać TUTAJ. Według informatora Pudelka Karolina Pisarek i Roger Salla pobiorą się w ekskluzywnym kompleksie Pałac i Folwark Łochów. Cena za talerzyk w tym miejscy w najtańszej wersji wynosi 259 zł, a w najdroższej 359 zł. Z kolei za noc w hotelu trzeba zapłacić od 320 zł do 700 zł.

Ślub odbędzie się w obiekcie w piątek o godzinie 16:00. Zaraz później wesele. Teren na czas wesela nie będzie zamknięty. Cały obiekt będzie otwarty, ale niestety rezerwacje indywidualne nie mogę być robione w tym terminie ze względu na pełne obłożenie hotelu. Mimo że modelka jest bardzo wierząca, to ze względu na Rogera zdecydowali, że ślubu udzieli im pastor. Obstawa full i ochrona na czas wesela - szykuje się ogromne wydarzenie. 

- zdradza informator Pudelka.

W przygotowania zaangażowana była również Agnieszka Kaczorowska, która była odpowiedzialna za pierwszy taniec pary młodej. 

Znani pojawią się na ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli

Okazuje się, że wśród zaproszonych gości są również ci, których dobrze znamy z pierwszych stron gazet czy mediów. W tym wyjątkowym dniu państwu młodym towarzyszyć mają: Klaudia El Dursi, bracia Collins, Marcin Dubiel, duet FitLovers czy Osi Ugonoh

Przygotowania do ślubu już się rozpoczęły 

Wiemy, że kamera "Dzień Dobry TVN" towarzyszyć będzie również parze w tym ważnym dniu, o czym poinformowała prowadząca "Pisarek mówi tak" Sandra Hajduk w swoich social mediach. 

To była ciekawa podróż. Już jutro Karolina Pisarek naprawdę POWIE "TAK", a kamera "Dzień dobry TVN" będzie tam z parą młodą. Wpadajcie rano na wejście na żywo (...) Tylko nam Karolina pokaże ostatnie chwile przed ślubem.

- napisała. 

Z kolei na Instagramie Karoliny Pisarek możemy zobaczyć, że przygotowania już się rozpoczęły. Widzimy, że obok przyszłej panny młodej jest już jej beauty team, który w tym dniu odpowiedzialny jest za makijaż i fryzurę.

Przygotowania do ślubu Karoliny PisarekPrzygotowania do ślubu Karoliny Pisarek fot. www.instagram.com/karolina_pisarek/

Młodej parze już teraz gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: