Magda Gessler pokazała swoją następczynię! Fani doszukują się podobieństwa. "Włos już jest"

Magda Gessler pochwaliła się na Instagramie zdjęciem... ze swoją następczynią! Fani zauważyli podobieństwo do znanej restauratorki nie tylko ze względu na talent. W komentarzach posypały się słowa uznania dla obu pań. Kim jest młoda ulubienica Magdy Gessler?

Magda Gessler chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie fotografiami ze swojego życia prywatnego. Publikuje zdjęcia z przyjaciółmi, znanymi twarzami z show-biznesu, ale i rodziną. Nie zważa na negatywne komentarze, a wręcz czasem odpowiada z charakterystycznym dla niej "pazurem". Na jej profilu nie brakuje barwnej rzeczywistości okraszonej dawką humoru, a fani uwielbiają tę radosną kreację, którą prezentuje restauratorka. Tym razem dodała na Instagram zdjęcie w towarzystwie młodej kucharki. Kim jest "następczyni" Magdy Gessler?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Magda Gessler tańczy na planie

Magda Gessler pokazała swoją zastępczynię. Podobne do siebie?

Magda Gessler opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie młodej, zdolnej kucharki. To zwyciężczyni Masterchefa Juniora! Restauratorka podpisała zdjęcie:

Moja następczyni @hela_masterchef_junior na @masterchef_tvn rozprawiła sie dzis z ogromnym potworem

-oznaczyła przy okazji profil młodszej koleżanki. 

 

Magda Gessler ze zwyciężczynią Masterchefa Juniora. Fani zauważyli podobieństwo

Zdaniem fanów, obie panie łączy nie tylko talent i pasja do gotowania. Doszukali się podobieństwa wizualnego! Obie są nieźle "zakręcone". Chodzi oczywiście nie tylko o temperament, ale i burzę loków na głowie! Pod opublikowanym zdjęciem pisali:

Włos już jest
Wyglada jak Tffoja corka
Nawet podobna

Hela Kłobucka- kim jest zwyciężczyni Masterchefa Juniora?

Hela Kłobucka to młoda kucharka, która oczarowała jury programu Masterchef Junior, zajmując pierwsze miejsce. Urodziła się w 2010 roku, a więc obecnie jest już nastolatką. Pochodzi z Poznania, a swoje zdolności rozwijała pod czujnym okiem kochającej babci. Pozostaje życzyć jej powodzenia!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: