Anna Mucha zaatakowana przez internautkę. Powód? Biust aktorki

W czasie przygotowywania domowych lodów orzechowych aktorka stwierdziła, że jeśli rzeczywiście jesteśmy tym, co jemy, to ona z pewnością masełkiem. Na tę wypowiedź agresywnie zareagowała jedna z internautek.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Mucha o usuniętym zdjęciu

Anna Mucha to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Zadebiutowała ponad 30 lat temu w filmie "Korczak" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Miała wówczas 10 lat. W 1997 roku wcieliła się w rolę Ani w filmie "Młode wilki 1/2" w reżyserii Jarosława Żamojdy. Był to prequel do filmu "Młode wilki" z 1995 roku.

Anna Mucha zaatakowana przez internautkę

Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 927 tysięcy osób, aktorka chętnie dzieli się różnymi szczegółami ze swojego życia. Niedawno pokazała, jak przygotowuje w domu lody orzechowe. Stwierdziła przy tym, że jeśli ludzie są tym, co jedzą, to ona jest masełkiem. Co zadziwiające, wypowiedź ta spotkała się z agresywną reakcją jednej z internautek.

"Epatowanie tym jest niesmaczne"

Aktorka udostępniła wiadomość, którą otrzymała od kobiety na Instagramie.

Nie masełkiem, tylko obwisłym, za tłustym biuścikiem. Epatowanie tym jest niesmaczne

- napisała internautka w prywatne wiadomości do aktorki. Mucha postanowiła odpowiedzieć na tę uwagę.

Ja mam może i luźne cycki, ale ktoś tu ma spiętą d*pę!

- napisała aktorka na Instastory. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: