Córka Julii Roberts ma już 17 lat. Zdaniem fanów to kopia mamy z czasów młodości

Córka Julii Roberts i Danny'ego Modera niebawem skończy 18 lat. Rok temu nastolatka zadebiutowała na czerwonym dywanie u boku swojego ojca w czasie festiwalu w Cannes.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców

Julia Roberts bardzo dba o prywatność swoich bliskich. W 2002 roku aktorka wyszła za cenionego operatora kamery Danny’ego Modera, którego poznała w czasie prac nad filmem "Mexican". Para doczekała się trójki dzieci - Hazel Patricii, Phinnaeusa Waltera oraz Henry'ego Daniela.

Debiut na czerwonym dywanie w Cannes

Hazel przyszła na świat w listopadzie 2004 roku. W ubiegłym roku dziewczyna skończyła więc 17 lat. O córce słynnej aktorki zrobiło się głośno w mediach na całym świecie po zeszłorocznym 74. Festiwalu Filmowego w Cannes. Wówczas Hazel po raz pierwszy pojawiła się czerwonym dywanie. Dziewczyna towarzyszyła ojcu, który uczestniczył w premierze filmu "Flag Day", nad którym pracował.

 

Warto wspomnieć, że Hazel ma już za sobą pierwsze doświadczenia filmowe. Sześć lat temu zagrała u boku swojej mamy niewielką rolę w filmie "Dzień Matki". Nie wiadomo jednak, czy dziewczyna chce związać swoją przyszłość z aktorstwem.

 

Zdaniem fanów Hazel to kopia mamy

Hazel, która w tym roku kończy 18 lat, nie udziela się aktywnie w mediach społecznościowych. Mimo to na Instagramie możemy znaleźć liczne fankluby nastolatki. Zdjęcia całej rodziny możemy także zobaczyć na profilu Danny’ego Modera. Zdaniem wielu fanów nastolatka przypomina swoją mamę. Zwłaszcza gdy porównuje się jej zdjęcia z fotografami słynnej aktorki w młodości.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: