Zemściła się za zdradę partnera. To, co zrobiła, rozwścieczyło internautów. "Przesada"

Osoby, które zostały zdradzone, często planują zemstę na byłym partnerze. Do tego kroku posunęła się pewna TikTokerka, która zrobiła coś naprawdę "obrzydliwego" jak ocenili internauci. Wszystko zrelacjonowała na TikToku. Jej filmik jednak szybko zniknął z platformy, ale nie bez powodu mówi się, że w internecie nic nie ginie.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Kiedy dowiadujemy się, że nasz partner dopuścił się zdrady, zwykle jesteśmy zrozpaczeni. Pod wpływem emocji robimy różne rzeczy. Czasem po prostu się rozstajemy, a czasem chcemy się zemścić. Złość doprowadza nas do takich kroków, których wcześniej byśmy nie zrobili. Jednak to, czego dopuściła się ta TikTokerka to według internautów "gruba przesada". 

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

Zdradził ją partner. W ramach zemsty wysypała prochy jego matki do rzeki

Jedna z użytkowniczek TikToka za pośrednictwem platformy podzieliła się swoją historią. Kobieta wyznała, że zdradził ją partner. W akcie zemsty wzięła prochy jego matki, stanęła na moście i wysypała je do rzeki. Później wrzuciła tam również urnę. Otrzepała ręce i odeszła. Filmik stał się prawdziwym viralem i obejrzano go ponad 6,4 mln razy. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. 

Zemściła się za zdradę partnera. To, co zrobiła, rozwścieczyło internautów. 'Przesada'Zemściła się za zdradę partnera. To, co zrobiła, rozwścieczyło internautów. 'Przesada' screen: YouTube

Nie, to nawet nie jest śmieszne.
Szczęka mi opadła.
Zdecydowanie posunęłaś się za daleko.
Obrzydliwe. 
Przesada. 

- pisali internauci.

Nagranie mimo ogromnej popularności zniknęło z TikToka, ale w internecie nic nie ginie i możemy je znaleźć na YouTube.

 

TikTokerka została aresztowana 

4 czerwca Augustine Gladney została aresztowana przez lokalne władze w Fort Worth za wrzucenie prochów matki jej byłego partnera do rzeki. Co ciekawe sprawa miała miejsce w 2020 roku, jednak dopiero teraz wyszła na światło dzienne, właśnie za sprawą wcześniej wspomnianego nagrania na TikToku. Prawdopodobnie gdyby nie jego popularność, kobieta wciąż cieszyłaby się wolnością. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: