Lot kosztował ją 26 tys. złotych. Pokazała śniadanie. "Kiełbaska wygląda podejrzanie"

Prezenterka telewizyjna Jane Hawkes na Twitterze pokazała zdjęcie swojego śniadanie, które otrzymała podczas lotu w pierwszej klasie samolotu linii British Airways. Wygląd bardzo zniesmaczył internautów. Niektórzy zastanawiali się, co tak właściwie znajduje się na talerzu.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Pasażerowie, którzy chcą podróżować w pierwszej klasie, często decydują się na nią, chcąc otrzymać najwyższy standard usług. To zwykle wiąże się też z wysokimi cenami biletów. Niestety, prezenterka telewizyjna przekonała się o tym, że nie zawsze wysoka cena idzie w parze z wysoką jakością. 

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta

Pokazała śniadanie w pierwszej klasie 

Brytyjska prezenterka telewizyjna Jane Hawkes za lot pierwszą klasą z Abudży w Nigerii do Londynu, liniami British Airways zapłaciła 6 tys. dolarów czyli ponad 26 tys. złotych. Podróż była dość długa, bo trwała 6,5 godziny, dlatego Jane postanowiła zamówić coś do jedzenia. Biorąc pod uwagę fakt, że leciała pierwszą klasą i cenę biletu mogłoby się wydawać, że potrawa, która jej zaserwują, będzie niczym z restauracji z gwiazdką Michelin. Cóż, było zupełnie inaczej. 

Stewardessy, zdjęcie ilustracyjne Była stewardesa ujawnia kulisy pracy: "Zdziwisz się, za co dostajemy pieniądze"

Prezenterka postanowiła podzielić się swoją historią w social mediach. Na Twittera wrzuciła zdjęcie, które odbiło się szerokim echem wśród internautów. Na talerzu znalazło się kilka pieczarek, trzy kawałki pieczonego ziemniaka, dziwnie wyglądająca kiełbasa i sina masa, którą ciężko zidentyfikować. 

Internauci zwrócili szczególną uwagę na dwa produkty szarą maź, którą próbowali zidentyfikować i kiełbaskę, którą porównali do... męskiego członka. 

To wygląda obrzydliwie. Co to za szara maź?
Dlaczego kiełbasa wygląda jak pozbawiony skóry penis?
Powiedz, że tego nie zjadłaś! 
Ta kiełbaska wygląda podejrzanie.

- pisali. 

Internauci dzielą się swoimi posiłkami podczas podróży samolotem

Post brytyjskiej prezenterki Jane Hawkes skłonił internautów do tego, by pochwalili się swoimi posiłkami podczas podróży samolotem. Nie da się ukryć, że większość z nich wygląda niezwykle apetycznie. 

Linie lotnicze odpowiadają 

Rzecznik British Airways skomentował zdjęcie, które wywołało internetową burzę, w rozmowie z portalem LADBible. - "Rozmawiamy z naszymi zewnętrznymi firmami cateringowymi, aby zrozumieć, co się tutaj wydarzyło, ponieważ wyraźnie nie spełnia to naszych wysokich standardów. Przykro nam, że zawiedliśmy naszych klientów" - napisał rzecznik British Airways.

Zapłacił ponad 9 tys. zł w restauracji. Za co? To dopiero jest paragon grozy (zdjęcie ilustracyjne) Zapłacił ponad 9 tys. zł w restauracji. Za co? To dopiero jest paragon grozy

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: