Te znaki zodiaku nie nadają się do stałego związku. Dlaczego? Cechy, które zdradzają wszystko

Miłość i przyciąganie to zabawna rzecz. Zdarza się, że zakochujemy się w ludziach, którzy nie chcą i nie planują tworzenia stałych i długotrwałych relacji. Zamiast tego wolą inne rodzaje związków. Astrologia w znacznym stopniu pomaga zrozumieć ich osobowość. O kogo chodzi?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trudną częścią podczas randek jest to, że nie wiadomo, jakie są intencje innych ludzi. Jeśli szukasz prawdziwej, długoterminowej miłości, a osoba, którą się interesujesz, chce się z tobą niezobowiązująco umówić, to nic z tego nie wyjdzie. Sprawdź przed spotkaniem, o kogo może chodzić.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Baran ma wysokie oczekiwania co do drugiej osoby. Stale poszukują swojego ideału

Barany to ludzie intensywni i mogą być nieco zbyt wymagający. Mają dużo energii, podejmują się wielu projektów i są ciągle zajęte. Nowy związek jest dla nich ekscytujący i zanurzą się w nim z pełną siłą, ale tylko dla podboju. Gdy poczują się spełnione w zdobywaniu kogoś, zaczną się wycofywać.

Bliźnięta często bywają nieobliczalne. Zmiany decyzji i nastroju to dla nich norma

Bliźnięta mają dwoistą osobowość i nigdy nie wiesz, na którą stronę trafisz. Przez tydzień mogą być wyjątkowo uważne i lojalne, a w następnym tygodniu zupełnie się przestawić i zachowywać całkowicie inaczej. Są również niezwykle flirciarskie, zbyt często się bawią i łatwo się nudzą. Najlepiej sprawdzają się w krótkotrwałych relacjach, budować z nimi coś poważniejszego to prawdziwe wyzwanie.

Raki to wyjątkowo wrażliwe i romantyczne dusze. Uwielbiają romanse

Raki są wrażliwe i uczuciowe. Nie chcą ranić ludzi. Ze względu na swoje zamiłowanie do romansów raczej nie angażują się w dłuższe relacje. Prawdopodobieństwo zawarcia krótkotrwałego związku zależy od tego, z kim się spotykają. Nastrojowość raka może być męcząca nawet dla najsilniejszych osób i może on wysłać sprzeczne sygnały, czego pragnie od drugiej osoby.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: