Para młoda kroiła tort. W pewnym momencie jeden z gości przegiął. "Wyprosiłabym"

Na weselach jest kilka wyjątkowych momentów takich jak pierwszy taniec czy krojenie tortu. Jeden z gości weselnych postanowił zepsuć państwu młodym to drugie. Ich reakcja została uwieczniona na filmie i stała się prawdziwym viralem.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu wielu par. Przygotowania często trwają miesiącami, a koszta związane z samą uroczystością są naprawdę wysokie. Niemniej jednak chcąc przypieczętować swoją miłość, pary decydują się na organizację tego wyjątkowego dnia. Kiedy ceremonia zaślubin jest już za nami, przychodzi czas na wesele. Jednym z ważnych momentów jest krojenie tortu przez parę młodą. To właśnie wtedy wzrok wszystkich gości skierowany jest na najważniejsze osoby w tym dniu, czyli państwa młodych. Zdarzają się jednak przypadki, gdy ktoś chce popsuć tę piękną chwilę. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o ślubie. Goście nie mają wyjścia, muszą się dostosować

Jeden z gości rozwalił tort weselny. Państwo młodzi byli w szoku 

Na TikToku pojawiło się nagranie pewnej pary młodej, która zaczęła już kroić tort weselny. Na filmie widać pana młodego, który trzyma nóż w ręce i pannę młodą trzymającą talerze z już pokrojonym tortem. W pewnym momencie w kadrze widzimy mężczyznę, który włożył rękę w tort i rzucił nim w stronę świeżo upieczonego męża. Po chwili zrobił to samo w kierunku panny młodej

Reakcja pary młodej jest bardzo wymowna. Widać, że małżonkowie byli w szoku i do końca chyba nie zdawali sobie sprawy, co się przed chwilą stało. 

Wesele, zdjęcie ilustracyjne Ile kosztuje wesele w Polsce w 2022 roku? "Ceny za talerzyk sięgają 1 tys. zł"

Internauci oburzeni zachowaniem gościa weselnego

Jak możecie się domyślać reakcja internautów była równie wymowna jak państwa młodych. Pod nagraniem wyrazili oni swoje zdanie w tej kwestii. Większość napisała, że nie miałaby żadnych oporów, żeby takiego gościa wyprosić z wesela. Inni byli ciekawi, jak potoczyły się dalsze losy mężczyzny. Niektórzy sugerowali, że między panami mogło dojść nawet do bójki. 

Nie da się ukryć, że tort weselny jest dość sporym wydatkiem, a tutaj w dosłownie kilka sekund te pieniądze zostały wyrzucone w błoto. 

A wy co myślicie o tej sytuacji? Czy gość weselny rzeczywiście przesadził?

Pan młody przesadził na weselu? 'Zapytajcie mnie, jak się czułam wiedząc, że tata patrzy' (zdjęcie ilustracyjne) Pan młody przesadził na weselu? "Zapytajcie, jak się czułam wiedząc, że tata patrzy"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: