Ten występ w "Mam talent" stał się hitem Internetu! "Dla mnie to była definicja radości i magii"

Najnowsza edycja "America's Got Talent" wzbudza wielkie emocje. Obecnie trwają castingi, podczas których możemy podziwiać niezwykle utalentowane osoby. Wśród nich znaleźli się Bri i Jojo. Rodzinny duet otrzymał owację na stojąco, a Simon Cowell przyznał, że to jedno z jego ulubionych wystąpień jak dotąd w tym roku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Pod koniec maja rozpoczęła się 17. edycja "America's Got Talent". Castingi, które obecnie są przeprowadzane, można śledzić m.in. na oficjalnym kanale YouTube show, które subskrybuje już 21,1 mln osób. Ostatnio głośno było o 11-latce z widowni, która jako pierwsza w historii programu otrzymała złoty przycisk. Teraz ponownie Internet aż huczy od występu rodzinnego duetu Bri i Jojo, którzy skradli serca nie tylko widzów, ale i jurorów. 

Jojo był już uczestnikiem amerykańskiego "Mam talent". Tym razem wystąpił w duecie z siostrzenicą

Jojo, czyli Joseph Clarke występował już wcześniej w "America's Got Talent". W 15. sezonie programu wziął udział w show jako członek Resound. Już wtedy za interpretację piosenki "What the World Needs Now Is Love" trio otrzymało owację na stojąco. 

W 17. edycji Jojo powrócił na scenę AGT, ale tym razem w duecie z siostrzenicą Bri. Jak przyznał, program nauczył go, aby się nie poddawać. Dziewczynka przyznała, że jest trochę zdenerwowana występem, ale cieszy ją udział w show. Na pytanie co zrobiłaby z główną wygraną, czyli milionem dolarów odpowiedziała: 

Moim marzeniem jest, aby wszyscy się uśmiechali, a świat był lepszym miejscem. Co zrobiłabym z milionem dolarów? Pewnie oddałabym go na cele charytatywne

Ten występ zachwycił jurorów "America's Got Talent" i podbija sieć

Jojo i Bri zaśpiewali utwór "Ain’t No Mountain High Enough" The Jackson 5, którym oczarowali publiczność. Otrzymali owację na stojąco zarówno od widzów, jak i jury. 

Simon Cowell przyznał, że:

Dla mnie to była definicja radości i magii

Stwierdził jednocześnie, że jest to jedno z jego ulubionych przesłuchać w tym roku, jak do tej pory. Howie Mandel dodał natomiast:

Myślę, że cała sala was pokochała. Myślę, że pokochała was cała Ameryka. Najważniejsze jednak, że zostaniecie na długo przez nich zapamiętani.

Jojo i Bri otrzymali cztery razy "TAK", awansując tym samym do kolejnego etapu. Występ rodzinnego duetu na YouTubie w ciągu doby miał ponad 1,2 mln wyświetleń. Obecnie liczba ta wzrosła już do 2,6 mln. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: