Zestaw z Biedronki to hit! Sam wybierasz jaką ilość potrzebujesz. Specjalna oferta również w Lidlu

Przydadzą się na ogrodzie czy tarasie. Nie wymagają dodatkowego zasilania, ładują się same. Energooszczędne rozwiązanie dla każdego, kto będzie chciał również ozdobić otaczającą go przestrzeń. Oferta w specjalnych cenach od Lidl, Biedronka oraz Jysk.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lampy solarne działają niezależnie od energetycznej. Zamiast kabla zasilającego, wyposażone są w moduł słoneczny oraz akumulator. Oto zestawienie kompletów do ogrodu.

Anita Sokołowska Ta fryzura to hit sezonu! Od niedawna ma ją nawet Anita Sokołowska

Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Lidl: zestaw lamp solarnych gruntowych. Ten komplet przyda się w każdym ogrodzie

Nastrojowe światło do ogrodu, na taras lub przy wjeździe to komplet dostępny w sklepach Lidl. Diody LED nie nadają się do wymiany. Zestaw z trzema trybami świecenia do wyboru: białe światło, delikatna zmiana kolorów oraz stały, pojedynczy kolor. Włączają się automatycznie przy zapadającym zmierzchu, ale mają także możliwość ręcznego przełączania. Świecą do 8 godzin. Cena to 59,90 zł.

ogródogród lidl

Jysk: plastikowe lampy solarne. Rozświetli każdą powierzchnię

Lampa solarna wykonana z plastiku dostępna w czarnym i białym kolorze to opcja ze sklepu Jysk. W zestawie znajdują się 4 sztuki żarówek LED. Czas świecenia to 6 godzin. Cena wynosi 40,00 zł za sztukę.

ogródogród biedronka

Biedronka: zestaw solarnych lampek ogrodowych. Zaskocz się jakością

Komplet lamp solarnych do ogrodu do wyboru w trzech różnych wariantach, dostępne w sklepach Biedronka. Wyposażone są w panel solarny i działają nawet 8 godzin po pełnym naładowaniu. Wykonane są z tworzywa odpornego na czynniki zewnętrzne atmosferyczne, są wodoodporne. Cena za zestaw to 49,99 zł.

ogródogród jysk

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: