Ten sposób na pozbycie się cieni pod oczami jest banalny. Kosmetyczny trik podbija TikToka

Cienie pod oczami najczęściej są oznaką zmęczenia po nieprzespanej nocy, ale mogą być także dziedziczne. Jeśli chcemy zniwelować ich widoczność, jest na to szybki sposób. Ten makijażowy trik na TikToku bije rekordy popularności.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Konturowanie różem? Tak!

Przykładanie zimnej łyżeczki czy ogórka do powiek to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów w walce z cieniami pod oczami. Nie zawsze mamy jednak na to rano czas i wtedy z pomocą przychodzi makijaż. Nie potrzeba natomiast "tony tapety", aby je ukryć. Wystarczy jedynie... róż do policzków.

Róż do policzków powraca do łask w damskich kosmetyczkach 

Jeszcze do niedawna w damskich kosmetyczkach królował bronzer i rozświetlacz. Trend ten powoli jednak zaczyna się zmieniać. Coraz chętniej zaczynamy sięgać w naszym codziennym makijażu także po róż. Jego aplikacja może nam dodać świeżości i dziewczęcego charakteru. Sprawdza się on jednak nie tylko na policzki. Dzięki temu, że możemy go zakupić zarówno w formie pudru, jak i kremu, doskonale może zastąpić nam również cienie do powiek

Nie można oczywiście pominąć hitowego drapingu. Jest to nic innego jak konturowanie twarzy różem. Efekt jest z pewnością bardziej naturalny niż przy wykorzystaniu bronzera. 

Ten trik z TikToka jest idealny na cienie pod oczami

Jak się okazuje, róż do policzków jest także doskonałym sposobem na ukrycie cieni pod oczami. Na TikToku powstał nawet hasztag #mixingblushandconcealer, który ma miliony wyświetleń. Ten trik jest banalnie prosty. Wystarczy odrobinę różu w płynie zaaplikować na skórę pod oczami i zblendować go z korektorem przy pomocy pędzelka. Efekt? Możecie zobaczyć poniżej. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: