Pokazała suknię ślubną za 39 zł. Znalazła ją w lumpeksie! "Ten zakup nazwałabym cudem"

Suknia ślubna za mniej niż 40. Niemożliwe? A jednak! Tiktokerka prowadząca profil o perełkach z drugiej ręki pokazała, jaką ślubną kreację znalazła ostatnio w lumpeksie. - Wygląda, jakby kosztowała miliony - komentują internautki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

Ślub oraz wszystkie wydatki z nim związane potrafią być naprawdę kosmiczne. Pary młode często próbują zminimalizować koszty, szukając oszczędności w niektórych elementach. Jednak mało która panna młoda decyduje się oszczędzać na swojej kreacji. Okazuje się jednak, że z drugiej ręki lub w sklepach z używaną odzieżą można znaleźć prawdziwe perełki za naprawdę niewielkie pieniądze.

Znalazła w lumpeksie suknię ślubną za 39 zł. Internautki: "Coś cudownego"

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Ostatnio na profilu @chanel.z.lumpeksu pojawił się filmik, na którym prowadząca profil podzieliła się jednym ze swoich lumpeksowych znalezisk. Otóż w ręce tiktokerki wpadła piękna suknia ślubna, która kosztowała zaledwie 39 zł. Trzeba przyznać, że to prawdziwa okazja, gdyż zwykle suknie ślubne są jednym z najdroższych elementów ślubu i wesela.

Pod udostępnionym filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych zdobyczą internautek:

Cudna. Prawdziwa perełka
Śliczna i ślicznie w niej wyglądasz, wygląda, jakby kosztowała miliony
Do przefarbowania i będzie taka piękna a niekoniecznie ślubna
Cudowna. Wyglądasz zjawiskowo
Nie jestem fanką ciuchlandów i dlatego ten zakup nazwałabym cudem
Świetna, zawsze mam zagwozdkę, dlaczego gwiazdy filmowe itp. wyglądają tak często tandetnie. Klasa nie pieniądz, klasa to dobre oko
Wyprać, wyprasować parą, ewentualnie delikatnie dopasować u krawcowej za grosze i sukienka marzenie jak z Hollywood!

- czytamy.

Więcej o: