Znak wybrańców, czyli pierścień Salomona. Tajemnicza linia, którą mają nieliczni. Jak ją znaleźć?

Jednym z najbardziej tajemniczych znaków na dłoni jest pierścień Salomona. Posiada go niewiele osób, a ma on ogromne znaczenie. Na czym polega jego wyjątkowość i jak sprawdzić, czy jesteś jednym z wybrańców?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Palmografia to analiza dłoni, linii dłoni, grzbietów i odcisków palców. Czasami linie te układają się w niezwykły sposób, jak np. pierścień Salomona. Sztuka ta w kulturze zachodniej jest wykorzystywana głównie do przedstawiania charakteru, kariery i zdrowia. 

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Pierścień Salomona. Jak go rozpoznać i rozumieć?

W chiromancji cienka, zakrzywiona linia pod palcem serdecznym nazywana jest pierścieniem Salomona. Linie, które otaczają palce, są stosunkowo rzadkie. Pierścień ten jest oznakowaniem daru, ale to zależy od danej osoby. Ma on symbolizować wiedzę i mądrość. Może on jednak tłumić ego i zapobiegać wpływom na samego siebie. Brak tych cech samouwielbienia w pewien sposób uwalnia możliwość prawdziwego rozwoju duchowego.

Palec wskazujący reprezentuje naszą samoocenę, autorytet, władzę, ego i przywództwo. Pierścień pod tym palcem hamuje niektóre z tych cech. Osoby te mają dar rozumienia ludzi i są bardzo intuicyjne. Linie sympatii i traumy mogą być często mylone z pierścieniem Salomona.

Analiza pierścienia Salomona. Sprawdź co oznacza u ciebie

Każdy z nas może być posiadaczem zupełnie odmiennej wersji pierścienia Salomona. Najczęściej występujące to:

  • Jeśli pierścień jest głęboki i jasny. Oznacza to, że posiadasz wysoką inteligencję i wyostrzony zmysł, który możesz wykazać w pracach literackich i artystycznych, aby osiągnąć wysoką sławę i pozycję.
  • Jeśli pierścień znajduje się w półokręgu. Oznacza to, że często pokazujesz swoje emocje na twarzy. Jesteś utalentowany w wykonawstwie i możesz dokonać wielkich osiągnięć w muzyce.
  • Jeśli pierścień Jowisza jest lekki i nieoczywisty. Wskazuje to na to, że inteligencja i mistycyzm nie są silne, a dalekowzroczność nie jest przenikliwa.
  • Jeśli posiadasz dwa pierścienie Salomona. Oznacza to, że jesteś bardzo szczęśliwy i zawsze potrafisz obrócić zły los w dobry. Bez względu na to, jak wiele niepowodzeń i sporów napotkasz. Jesteś bardzo wnikliwy. Potrafisz poznać naturę innych, dobrze wszystko analizujesz i możesz pochwalić się wysokim szóstym zmysłem. 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: